100 днів повномасштабної війни Ощад тримає фінансовий фронт

Новини Ощаду

Сьогодні рівно сто днів як почалась повномасштабна агресія росії проти України. Увесь цей час Ощадбанк безперебійно працює в умовах воєнного стану й тримає фінансовий фронт.

Ключові новини цього фронту:

  • Де можливо, банк продовжує обслуговувати клієнтів у відділеннях. Нині працюють більше 1200 відділень Ощаду, тобто 86% мережі. 63 відділення Ощаду відновили роботу на деокупованих територіях.
  • Протягом 100  днів війни наші інкасатори доставляли готівку всюди, де це було можливо, а іноді й неможливо. Загалом перевезено 340 млрд грн готівки, до банкоматів завантажено понад 70 млрд грн. Загалом банк обслуговує більше 40 тисяч об’єктів інкасації.
  • За 100 днів війни Ощад видав кредити бізнесу на суму 9,7 млрд грн. Серед позичальників – насамперед агросектор, нафтогазова та переробна промисловість, торгівля.
  • З початку воєнних дій українці довірили Ощаду понад 13,5 млрд грн: відповідний портфель банку зріс до 128,7 млрд грн.
  • Ощад придбав військових облігацій на 27 млрд грн, клієнти банку придбали їх майже на 580 млн грн. Кількість волонтерських проектів, в яких беруть участь працівники Ощадбанку, не піддається обрахунку і постійно зростає.
  • 299 ощадівців боронять Україну в лавах ЗСУ та ТрО. На жаль, двоє ощадівців загинули. Одна людина – як військовий на фронті, інша – як цивільна особа. Це – найсумнішій підсумок перших ста днів війни для банку. Вічна слава Героям – їх ми будемо пам’ятати завжди!

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали