Оформлюйте миттєво у чат-ботах

«Зелена картка» - це поліс обов’язкового страхування цивільно - правової відповідальності власників транспортних засобів за кордоном, який покриває витрати на компенсацію шкоди майну (рухомому і нерухомому) третіх осіб та заподіяння шкоди здоров’ю третіх осіб. На українському кордоні зараз можуть не перевіряти наявність страхового полісу «Зелена Картка», але на території країни перебування цивільна відповідальність водія транспортного засобу обов’язково має бути застрахована.

Яка вартість зеленої картки?

вартість однакова у всіх страхових компаній

залежить від типу транспортного засобу та терміну дії страхівки (15 днів, 1 міс., 2 міс…1 рік)

кінцеву вартість відобразить чат-бот Ощаду після введення усіх параметрів при оформленні

Оформлюйте миттєво у чат-ботах

На кого оформлюється Зелена картка?

Зелена картка оформлюється на автомобіль.

Дія полісу поширюватиметься на будь-яку людину, яка сяде за кермо застрахованого транспортного засобу на законних підставах.

У договорі «Зелена картка» страхувальником не обов'язково вказувати власника.

Якими можуть бути наслідки, якщо не придбати Зелену картку:
  • штраф за поїздку без полісу від 800€ до 1600€
  • затримання автомобіля
  • внесення водія до «чорного списку», що може призвести до тимчасової заборони в’їзду в країни Шенгенської угоди

Можливе також оформлення у відділенні Ощадбанку

для цього необхідно мати:
  • Закордонний паспорт
  • ІПН (ідентифікаційний код)
  • Свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт)

Залишились питання?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Область

 

Зелена карта

Зелена карта (автострахування)

Зелена карта — уніфікований поліс страхування цивільноправової відповідальності для власників транспортних засобів, що діє в понад 40 європейських країнах. Наявність такого поліса перевіряється митною службою при перетині міжнародного кордону. Відсутність може бути приводом для відмови у в’їзді або передбачатиме сплату штрафу. Зелена карта на автомобіль від Ощадбанку — це швидкий і зручний спосіб оформлення без жодних організаційних клопотів.

Що потрібно знати про зелену карту

Зелена карта страхування передбачає захист для постраждалих з вини водія застрахованого автомобіля і відшкодування їм збитків. Вона дозволяє водієві впевненіше почуватися на незнайомих дорогах. Без неї в’їзд до країн шенгенської зони, які входять до об’єднання «Green card» заборонений.

Механізм дії

Зелена карта оформлюється на автомобіль і поширюється на будь-якого законного водія. Страхувальником не обов’язково має бути власник автівки. Дія поліса проявляється за умови настання страхового випадку: кошти зі страхового рахунку перераховуються постраждалим у ДТП.

Яка вартість зеленої карти

Ціна Зеленої карти залежить від декількох факторів:

  • Країна відвідування (визначає ліміти відшкодування у разі настання страхового випадку).
  • Тип автомобіля (легковий, вантажний, автобус, причіп, мотоцикл).
  • Термін дії поліса (від 15 днів до 1 року).

В чат-боті Ощадбанк можна отримати розрахунок вартості страховки за індивідуальними параметрами. Важливо пам’ятати, що цінові нормативи для цього виду автострахування  уніфіковані компанією «Моторне (транспортне) страхове бюро України» (МТСБУ), тому, якщо ввести в мережі пошуковий запит «страховка на авто для виїзду за кордон ціна», результати будуть однакові по всіх страхових компаніях.

Як оформити зелену карту для виїзду за кордон

Ощадбанк пропонує купити Зелену карту на авто у відділенні банку чи онлайн. В обох випадках при собі потрібно мати паспорт, ІПН та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Надайте ці документи менеджеру банку та слідкуйте за його інструкціями.

Зелена карта на авто онлайн може бути виписана через чат-боти Telegram та Viber. Заходьте на офіційні адреси Ощадбанку у месенджерах та уважно виконуйте покрокові рекомендації в чаті. Після успішного завершення операції, файл зі страховим полісом буде надіслано на вашу електронну пошту. Опція працює цілодобово.

Автентична автостраховка за кілька хвилин

Ощадбанк гарантує легітимність наданих полісів Зелена карта на авто. Ми замовляємо страховку лише у ліцензованих страхових компаній, які входять до співдружності МТСБУ. Незалежно від форми документа — стандартний бланк чи Зелена карта онлайн — він має всі необхідні реквізити і входить до загального реєстру транспортних страхових полісів, у чому можна пересвідчитися на сайті МТСБУ.   

Замовляйте Зелену карту в Ощадбанк, щоб бути впевненим у швидкості оформлення документа та його якості, і подорожуйте за кордон на власному авто із задоволенням.