В Ощаді підприємства мають нагоду не тільки отримати кредит, а й стати володарем грантових коштів.

На даному етапі Програми, грантова підтримка може надаватися тільки юридичним особам в межах зазначених сегментів. Про подальші зміни щодо надання грантів для ФОП буде повідомлене додатково.

Фінансування надається Урядом Німеччини.

Ініціатива реалізовується урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) у партнерстві з German Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) спільно з Фондом розвитку підприємництва

Як скористатись програмою?

1
Зверніться до відділення з пакетом документів та отримайте кредит
2
Реалізуйте свій інвестиційний проект
3
Отримайте грантову компенсацію

Підвищення підприємницького потенціалу та розвиток компетенцій

В рамках Програми підприємцям доступний фаховий супровід   бенефіціарів грантового проекту (тривалістю до 56 годин, такі консультації отримають до 80 бенефіціарів Програми), щоб вирішувати задачі й долати виклики щодо:

  • розширення ринків збуту (включаючи вихід на експорт)
  • маркетингу та продажів
  • енергоефективності та енергозбереження
  • розробки та адаптації стратегії
  • операційної та виробничої ефективності
  • цифрової трансформації
  • управління персоналом
  • релокації бізнесу  

Крім того, учасники програми можуть скористайтесь безкоштовною консалтинговою підтримкою та отримати короткострокові тематичні консультації  в сфері законодавства, оподаткування та бухгалтерського обліку (тривалістю до 3 годин, такі консультації отримають до 80 бенефіціарів Програми)..

Фаховий супровід реалізовується менеджмент консультантами «Всеукраїнської асоціації консультантів з управління «CMC-Ukraine». Послугами консультантів спільноти СМС-Ukraine у 2022 році скористались власники та керівні команди понад 440 вітчизняних бізнесів.

Подати заявку для отримання консультації можна за посиланням тут

Навіть якщо на даному етапі ви не можете стати бенефіціаром компоненту «Фінансування інвестиційних проектів в поєднанні з грантовою підтримкою операційної діяльності», ви маєте можливість підвищити свою обізнаність щодо інших джерел фінансування бізнесу, грамотного структурування фінансових потреб та оформлення бізнес проектів, що підвищить ваші шанси на отримання фінансування за будь-якою грантовою або інвестиційною програмою.

Експерти-практики DSIK нададуть вам допомогу у пошуку та підборі програм фінансування, підготовці заявки на залучення фінансування, розробленні бізнес-плану та підтримку в процесі подання грантової заявки.

Підтримка суб’єктів мікро-, малого та середнього бізнесу на цьому етапі передбачає одну або кілька індивідуальних онлайн сесій загальною тривалістю до 4 годин.

Такі послуги отримають 50 ММСП – учасників Програми. Перевага надаватиметься підприємцям з числа внутрішньо переміщених осіб або підприємців, чий бізнес зазнав руйнівного впливу війни.

Подати заявку для отримання консультації можна за посиланням тут

 

Залиште заявку на сайті

Отримати консультацію

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону

Область