Преміальні пропозиції

Подорожі

Все для максимального комфорту під час подорожей: прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування, та користуйтеся знижками на поїздки в таксі

Детальніше

Персональні сервіси із Visa Business Platinum

Послуги персонального помічника «Консьєрж-сервіс», підтримка подорожуючих за кордоном, допомога юриста та медична консультація, страхові сервіси Visa для подорожуючих на випадок затримки/відміни рейсу, втрати багажу

Детальніше

Привілеї з Visa Platinum Business

Преміальні та бізнес пропозиції

Детальніше

Страхові сервіси

Всі держателі преміальних карток Visa Platinum Business від Ощаду автоматично застраховані під час подорожей, включаючи страхування випадків захворювання на COVID-19

Детальніше

Можливості та переваги

Звісно, зручні оплати
Реєструйте свою картку в Apple Pay/Google Pay/ Garmin Pay/ Mi Pay та швидко, зручно, безпечно в один дотик оплачуйте безконтактно смартфоном, годинником або фітнес-браслетом покупки або послуги.
Безконтактні розрахунки
Звісно, безпечно! Оплачуйте товари та послуги в будь-яких торгівельних мережах без комісії за допомогою технології безконтактних розрахунків Contactless або PayWave.
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Консьєрж-сервіс
Небанківська інформаційна служба, яка працює 24/7. Цей віддалений помічник допоможе у вирішенні повсякденних питань: бронювання готелів, придбання квитків, замовлення таксі тощо. Відгородіться від турбот і залиште більше часу для себе – ваші доручення виконає консьєрж-сервіс.
Підтримка за кордоном від МПС
Глобальна служба підтримки клієнтів від міжнародної платіжної системи Masterсard або VISA забезпечує можливість отримання допомоги щодо термінових питань, пов'язаних з вашою карткою.

Тарифи

 • Термін дії
  до 3-х років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки в мережі банкоматів Ощаду
  0,15% (для бюджетних організацій)
  0,75% min 5 грн (для небюджетних організацій)
 • Видача готівки в мережі банкоматів інших українських банків
  1,5% +5грн
 • Видача готівки в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону