Преміальні пропозиції

Консьєрж-сервіс

Небанківська інформаційна служба, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і є віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань: бронювання готелів, замовлення кейтерингу, таксі, аніматорів, пошук ліків тощо.

Детальніше

Сервіси в аеропортах

Все для максимального комфорту під час подорожей: прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування. Бізнес-зали, Lounge Key, FAST LINE, пакування багажу та знижки в магазинах Duty Free до ваших послуг.

Детальніше

Преміальні пропозиції

Спеціальні умови на бронювання готелів, оренду авто та покупки в Україні і за кордоном для власників преміум карток Ощадбанку від учасників акційних програм міжнародних платіжних систем Visa («Світ Привілеїв VISA») та Mastercard (Mastercard БЕЗЦІННІ привілеї).

Детальніше

Допомога і підтримка

Хоч би де ви були, телефонуйте безкоштовно до Міжнародної служби клієнтської підтримки та отримайте допомогу по термінових питаннях, пов'язаних з вашою карткою Ощад.

Детальніше

Можливості та переваги

Звісно, зручні оплати
Реєструйте свою картку в Apple Pay/Google Pay/ Garmin Pay/ Mi Pay та швидко, зручно, безпечно в один дотик оплачуйте безконтактно смартфоном, годинником або фітнес-браслетом покупки або послуги.
SMS-банкінг
Активуйте Push-повідомлення в мобільному додатку «Ощад 24/7», підключайте SMS-банкінг та завжди будьте в курсі всіх операцій за вашою карткою.
Служба підтримки Ощадбанку
Окрема команда висококваліфікованих працівників Контакт-центру, які працюють цілодобово, забезпечать для Вас найкращий сервіс. Крім того, в автоматичному режимі, без участі оператора, Ви можете дізнатись необхідну інформацію або виконати операцію. Просто зателефонуйте 0 800 210 800 (безкоштовно).
Бізнес-сервіси в аеропортах
М/а «Бориспіль» (темінали D, F) та «Київ» (термінал А): доступ до бізнес-зал Mastercard та LoungeKey Visa, Fast line на виліт та приліт. Додатково по Visa сертифікати на 500 грн в ресторани аеропорту «Бориспіль», пакування багажу; Fast Track в аеропортах «Мінськ», «Баку», «Стамбул».
Бізнес-сервіси по Visa
Послуги дизайнера, друку, перекладача, доставки, офісне програмне забезпечення, доступ до аналітичних платформ, навчання.

Тарифи

 • Термін дії
  до 3-х років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів Ощаду
  0,15% (для бюджетних організацій)
  0,75% min 5 грн (для небюджетних організацій)
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів інших українських банків
  1,5% +5грн
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону