Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

Гранти січня

Катерина Спориш

Грант на розвиток бізнесу в Одеській області

Дедлайн: діюча

Призовий фонд: €2500

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проекту «3міцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» пропонує грант для розширення бізнесу. До участі в конкурсі запрошуються підприємці — внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей, Криму, що наразі проживають на території м. Одеси та Одеської області.

Серед інших умов конкурсу — приналежність до малого бізнесу, форма ведення підприємницької діяльності — ФОП, ТОВ, фермерські господарства, що зареєстровані та офіційно працюють протягом останніх 12 місяців. В умовах зазначається, що серед заявок відбиратимуться учасники дводенного тренінгу, після якого підприємці захищатимуть бізнес-плани. Найцікавіші проекти отримають фінансування на суму €2500.

Подати заявку на участь можна у м. Одеса. При собі мати: довідку ВПО, ІПН, реєстраційні документи підприємства.

Подати заявку: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88/1, тел. 095 295 77 32

Програма для молодих підприємців

Дедлайн: 8 січня 2019 р.

Призовий фонд: оплата проживання, харчування, транспортних витрат

Westerwelle Young Founders Programme запрошує підприємців з країн, що розвиваються. Основна мета проекту — підтримати молодих підприємців в їхніх починаннях. Відповідно до умов конкурсу, оберуть 25 учасників. Останні проходитимуть навчання, отримають менторство відомих підприємців. Вимоги до учасників — некомерційне підприємство, засноване до 5 років тому, розташоване у країні, що розвивається, або орієнтується на такі.

Також в умовах конкурсу зазначається, що учасники повинні вільно володіти англійською мовою і мати можливість перебувати у Німеччині весь час програми.

Подати заявку на участь можна, заповнивши реєстраційну форму

Грант на створення потужностей із переробки фруктів

Дедлайн: 18 січня 2019 р.

Призовий фонд: не зазначається

Запрошуються малі та середні підприємства до участі у гранті від USAID — «Підтримка аграрного та сільського розвитку». Головна мета гранту — розширення ринків і обсягів збуту, а також продуктів переробки фруктів зі збільшеною доданою вартістю.

Організатори конкурсу пояснюють, що грант, зокрема, має сприяти створенню доданої вартості внаслідок впровадження нових або осучаснення наявних технологій. А ще — запровадженню HACCP (система контролю якості харчових продуктів) завдяки залученню консультантів, що допоможуть у підготовці до переходу на систему.

Також наголошується, що підприємці мають дофінансовувати запровадження або покращення нових технологій на умовах сплати не менше 50% — власними, кредитними коштами тощо.

Подати заявку на участь у конкурсі можна, написавши листа на електронну пошту: grants@ukraineneards.com, з позначкою RFA-09. Подати заявку: grants@ukraineneards.com

Отже, Фонд швидкого реагування пропонує два типи підтримки організаціям, активістам, журналістам та іншим правозахисникам, які стикаються з цифровими атаками та надзвичайними ситуаціями:

  1. Технологічні послуги від надійних партнерів служби;
  2. Пряма фінансова підтримка потреб, які не можуть виконувати наявні партнери з обслуговування.

Процес отримання будь-якого типу підтримки починається з однієї програми. Підтримка доступна лише через Фонд швидкого реагування.  Головна умова – наявність залежної від часу надзвичайної ситуації у сфері цифрових технологій. Характер програми – короткостроковий. Проте, якщо ви зацікавлені у підтримці розширення вашого потенціалу на триваліші терміни, зверніть увагу на спеціальні стипендії, що надає Фонд.

Отже, ви, як самостійно, так і в рамках організації, можете отримати фінансування або технологічну підтримку, якщо бажаєте висвітлити нагальну проблему у напрямку цифрових технологій. Подаватися вам необхідно з власним проєктом й в аплікаційній формі висвітлити його бачення та важливість. У заявці ви можете обрати один із видів послуг, який хочете підтримувати або розвивати: аудит сайтів, безпечний веб-хостинг, аналіз шкідливих програм та цифрових атак, VPN-з’єднання тощо. Вам потрібно визначити мету й обрати серед запропонованих у заявці: розгортання технології, розробка технології,  програмного забезпечення або обладнання, дослідження тощо. Також у формі вам необхідно буде розповісти про проблему, яку ви хотіли б вирішити, і про цільові групи/спільноти, яким це допоможе.

Для більш детальної інформації щодо програми, радимо відвідати сайт Фонду відкритих технологій: https://www.opentech.fund/funds/rapid-response-fund/

Глобальний інноваційний фонд GIF

Глобальний інноваційний фонд – незалежна глобальна некомерційна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей у країнах, що розвиваються. Програма діє постійно. Брати участь у ній можуть соціальні підприємства, комерційні фірми, некомерційні організації, державні установи і дослідники.

Процес подачі заявки включає наступні кроки: заповнення онлайн-анкети із загальною інформацією про ваш запит на фінансування; завантаження короткого опису свого нововведення.

GIF надає гранти, кредити та інвестиції в акціонерний капітал в межах від $50,000 до $15 млн. У заявці можна вказати бажаний тип капіталу і суми по його застосуванню.

Докладніше: https://www.globalinnovation.fund/

WannaBiz

WannaBiz пропонує $50 тис. фінансування. Працює у форматі бізнес-ангела. Зацікавлений у проєктах на seed стадії, на етапі раунд А або bridge round.

Необхідно відповідати наступним умовам, аби отримати інвестування:

  • глобальні проєкти, в які залучені команди США, Великобританії та ЄС;
  • команда, девелопмент, продажі або команда підтримки, що базуються в Україні;
  • проєкти мають перебувати на стадіях seed, round A або bridge round;
  • регулярний місячний дохід не менше $10 тис.;
  • сфери: adtech та SaaS.

Більш детально, як отримати підтримку від WannaBiz, читайте на офіційному сайті: http://wannabiz.com.ua/

АТ "Ощадбанк"