Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

ДОБІРКА КОНТЕНТУ ЗА ТИЖДЕНЬ

Підбірка контенту

ПОЧИТАТИ

Взаємодія зі штучним інтелектом

Професор Каліфорнійського університету в Берклі, експерт по машинному навчанню і автор книги "Сумісність з людиною: штучний інтелект і проблема контролю" ( "Human Compatible: AI and the Problem of Control") Стюарт Рассел ділиться експертною думкою про роль роботів в майбутньому людства. Професор Рассел вважає, що ключовим в комунікації зі штучним інтелектом є чітка постановка завдань і усвідомлення компетентності машин, які виконують поставлені людиною завдання. Детальніше про це читайте в матеріалі BBC.

Сила сторітелінга

Сторітелінг - один з ефективних інструментів по залученню аудиторії. Команда з QuickSprout ділиться інфографікою та порадами щодо створення сторітелінга, який допоможе зацікавити і збільшити вашу аудиторію, повідомляє SocialMediaToday. Історії можуть поліпшити взаємодію з клієнтом безпосередньо через емоції, активуючи частини мозку, які контролюють сприйняття інформації. Сторітелінг, за допомогою метафор, здатний привернути увагу вашої аудиторії і підвищити його залученість. Ознайомитися з інфографікою детальніше можна на офіційному сайті QuickSprout.

Поради щодо створення відеоконтенту

Відео - один з головних ресурсів по просуванню вашого бренду. Відео стає найпопулярнішим засобом для контент-маркетингу і маркетингу в цілому. Андре Аенторо - фахівець, який допомагає бізнесу збільшити обсяг продажів і отримати позитивну рентабельність інвестицій за допомогою відеоконтенту. Він ділиться 7 порадами, як створити надійну кампанію з відеомаркетингу. Серед його рекомендацій - використання ключових слів, визначення цільової аудиторії, застосування різних додатків і тп. Детальніше про створення ефективного відеоконтенту читайте в матеріалі.

Чи довіряєте ви своїй команді? А вона вам?

Щоб створити робоче середовище, в якому буде процвітати довіра, перш за все, необхідно зрозуміти, як воно дійсно працює: різні способи його передачі, побудови і руйнування. У колонці HBR розбираються в тому, які типи довіри існують і яких з них не вистачає у вашій команді. А також дають поради щодо виявлення та опрацювання слабких сторін у взаєминах колективу.

Як відкрити cashless заклад

Український підприємець Саша Ямковий - засновник кав'ярні Fenster у Відні. Fenster – заклад, який повністю перейшов на безготівковий розрахунок. Однією з головних причин відмови від готівки Саша називає бажання вести чесний і прозорий бізнес. Як переформатувати заклад в кеш-фрі, як на це реагують відвідувачі і чи можна впровадити таку систему в українські заклади, читайте в матеріалі.

ПОДИВИТИСЯ

Про створення успішного бренду

На думку Андрія Федоріва, одного з найсильніших маркетологів України, створення бренду необхідно будь-якому бізнесу: і малому / середньому підприємству, і великим компаніям. В інтерв'ю ютуб-каналу "Про бізнес" Андрій Федорів розповідає, як створювати сильні бренди. Андрій називає головні помилки підприємців, серед яких - недостача базових знань; радить, що потрібно прочитати насамперед; розповідає про performance marketing і дає інструкцію по створенню успішного, впізнаваного бренду. Більше інформації - за посиланням.

CПРОБУВАТИ

Сьогодні пропонуємо два корисних українських сервісу.

Бізнес соцмережа

Українське діджитал-агентство ISD Group і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) створили платформу Merezha для малого і середнього бізнесу і консалтинг-експертів.

Merezha - це онлайн-платформа для розвитку малого і середнього бізнесу, за допомогою якої підприємець може отримати експертну думку з тієї чи іншої проблеми. Підприємець може описати бізнес-завдання (наприклад, пошук нових клієнтів, оцінка готовності до експорту, запуск франшизи, автоматизація процесів), а сервіс підбере відповідних експертів та покаже їх 20-секундні відеопрезентації, розповідає онлайн-видання Vector. Фахівця можна додати до обраних, вивчити його бізнес-кейси, дізнатися про найближчі заходи з його участю. Щоб зв'язатися з експертом, необхідно заповнити форму, де потрібно розповісти про свою компанію. Як повідомляють творці, сервіс буде пропонувати підприємцям перевірені рішення і відповіді на питання.

Поки Merezha працює лише в комп'ютерній версії, однак з телефону можна зареєструватися на платформі.

Генератор текстів

Команда 1 + 1 Digital розробила генератор українського тексту. «Джеджалик» - проект, який розроблений, як онлайн генератор текстів і тестових даних українською мовою. Сервіс формує шаблонний текст українською мовою і розраховує його типографіку для кращої читабельності, як по заданих параметрах, так і автоматично, з урахуванням задається формат тексту, розмір і тип шрифту, кількысть символів.

Інструмент є безкоштовним і стане в нагоді редакторам, дизайнерам і всім бажаючим створювати документи з високим рівнем читабельності. «95% інтернету - це текст. Сьогодні в Україні дефіцит фахівців, які володіють навичками роботи з типографікою і шрифтами, до того ж мало хто звертає увагу на типографіку української мови, яка значно відрізняється від латиниці і російської. Наш сервіс - унікальний інструмент, що пропонує типографічні рішення для українських текстів», - розповідає про сервіс Євген Демченко, арт-директор 1 + 1 Digital.

Підбірка контенту

АТ "Ощадбанк"