Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

5 звичок, яких треба позбутися

АТ "Ощадбанк"

Про успіх

Чимало підприємців працюють по 20 годин на добу, але однаково не досягають мети, якої прагнуть. Здається, що їм постійно щось заважає. Можливо, це їхні звички, яких потрібно позбутися, щоб отримати бажане. Наводимо 5 найпоширеніших підприємницьких звичок, які стають бар’єрами на шляху до успіху.

 

Гальмування та недоопрацювання

Коли щось робите, робіть більше, ніж запланували. Досягаючи цілей, не зупиняйтеся на мінімальному рівні. Продовжуйте рухатися, доки не будете впевнені в результаті. А потім зробіть ще трохи. 
Усе, що може зупинити вас на шляху досягнення вашої мети, – це лише ви самі. Амбіції – це добре, але якщо постійно зупинятися чи гальмувати, мотивація може зникнути.

 

Багатозадачність та відсутність концентрації

Дослідження доводять, що 98% людей не можуть впоратися із багатозадачністю. Стенфордські науковці кажуть, що люди, які намагаються виконувати декілька завдань одразу, мають проблеми із фільтруванням несуттєвої інформації, організацією думок і переходом від одного завдання до іншого.
Закрийте на комп’ютері всі вкладення, які не стосуються поточного завдання, вимкніть оповіщення та сконцентруйте 100% уваги на конкретному питанні. Приріст продуктивності вас здивує.

 

Велика кількість зустрічей та нарад

Зустрічі – це вбивці часу. Зазвичай вони призначаються після робочого дня, довго тривають і рідко бувають продуктивними. Перед тим як погодитися на зустріч, вимагайте докладної її програми. Якщо не бачите чіткої цінності для себе – відмовляйтеся від неї. Завжди краще поспілкуватися протягом дня із потрібними людьми, маючи конкретну мету.

 

Перфекціонізм у всьому

Будьте реалістом. Не витрачайте додаткові п’ять годин, ретельно створюючи шрифти та кольорові схеми для презентації, які помітите лише ви. Будьте ефективними та продуктивними. Не намагайтеся дізнатися найменші деталі, які надалі не матимуть значення для вашого бізнесу.

 

Відсутність делегування

Звісно, ви відповідаєте за свій бізнес. Але це не означає, що ви повинні взяти на себе всі виклики та щохвилини управляти своїми співробітниками. Навчіться делегувати. Усе, що вам потрібно, це змінити формулювання запитання з «Як я можу це зробити?» на «Як це зробити найефективніше?».

Видаліть ці звички з вашого життя і зміни не забаряться. Ви зрозумієте, що у вас з’явилася можливість не лише досягти мети, а й знайти баланс між роботою та тим, що поза нею, – хобі, подорожами, спілкуванням із близькими тощо.

Про успіх

АТ "Ощадбанк"