Бізнес клієнтам

 

Шановні клієнти, Ощадбанк працював, працює і буде працювати!
На цій сторінці ми зібрали актуальну інформацію щодо обслуговування бізнесу.
Список працюючих відділень можна подивитися тут, однак ми рекомендуємо максимально перейти на користування онлайн-сервісами банку.

Щодо зняття готівки
Видача коштів з поточних рахунків у відділенні Банку здійснюється в обсязі
до 100 тис. гривень на день з 1 поточного рахунку.
Видача коштів на виплату заробітньої плати, а також проведення операцій з підприємствами в рамках мобілізаційних завдань - без обмежень.

Щодо відкриття поточних рахунків
Банк здійснює відкриття рахунків суб'єктам господарювання – юридичним особам незалежно від форм власності та фізичним особам-підприємцям, в тому числі для виконання мобілізаційних завдань, благодійних фондів.

Щодо відкриття депозитних вкладів
Банк здійснює відкриття депозитних вкладів відповідно до діючих умов Банку.
Пролонгація вкладів здійснюється згідно умов укладеного договору у відділеннях регіонального управління Банку, де розміщено такий вклад/депозит.

Щодо розрахунково-касового обслуговування
Банк здійснює безготівкові розрахунки без обмежень.
Проведення платежів в клієнт-банку без обмежень.
Знижено вартість безготівкових платежів в операційний та післяопераційний час, а також платежів на паперових носіях на строк дії воєнного стану + 60 днів.
Клієнти, які здійснили переїзд в інший регіон, можуть подавати паперові платіжні доручення на проведення платежів в будь - якому відділені Банку.

Щодо кредитування
1. Ощадбанк запроваджує кредитні канікули для Клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу:
- Ця програма підтримки підприємців у важкі часи триватиме до 31.05.2022 р. На період кредитних канікул відтерміновуються виплати по сумі основного боргу та відсотки.
- У період до 31.05.2022 р. не будуть застосовуватись будь-які штрафні санкції за невиконання або неповне виконання діючих кредитних договорів.
- Кредитні канікули для всіх клієнтів розпочнуться автоматично, для їх запровадження не потрібно звертатися до банку.
- Кредитні канікули застосовуються до Клієнтів, які станом на 24.02.2022 р. не мали невиконаних зобов’язань зі сплати основної суми боргу, сум нарахованих процентів та комісійних винагород або строк прострочення виконання таких зобов’язань не перевищував 30 календарних днів.
2. Строк безперервного кредитування Клієнтів за укладеними договорами овердрафтів продовжується на період дії воєнного стану + 30 днів.
3. Банк встановлює діючий ліміт овердрафтів для Клієнтів, місцезнаходження/місце проживання яких зареєстроване в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській областях та м. Києві на рівні фактичної заборгованості станом 24.02.2022 р.
Клієнти інших областей працюють згідно укладених договорів.
4. Банк призупиняє надання кредитних коштів в рамках діючих Договорів активних операцій, у випадку якщо:
- Клієнти мають прострочену заборгованість, строк якої перевищив 30 календарних днів станом на 24.02.2022 р.;
- Клієнти мають зареєстроване місцезнаходження/місце проживання в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській областях та м. Києві;
- діяльність Клієнтів віднесена до галузей з підвищеним ризиком.
Призупинення надання кредитних коштів не стосуються Клієнтів, що виконують оборонні замовлення та/або займаються наданням послуг та/або виробляють продукцію для підвищення обороноздатності України.
5. На період дії воєнного стану Банк призупиняє надання фінансування капітальних витрат або інвестиційних проектів за укладеними Договорами щодо активних операцій.
6. Банк розглядає питання щодо реструктуризації кредитної заборгованості Клієнтів у загальному порядку.

Щодо роботи з дистанційними каналами обслуговування за кордоном

Ощадбанк обмежив вхід до систем дистанційного обслуговування (СДО) з території Російської Федерації та республіки Білорусь. Також можливі труднощі при входженні до СДО з території Киргизстану, Казахстану та Китайської Народної Республіки. При використанні VPN-з’єднання не рекомендуємо використовувати IP-адреси цих країн.