З Новим 2023 роком!

 

Шановні колеги!

Незабаром ми перегорнемо сторінку календаря на новий 2023 рік – рік надії та віримо - нашої Перемоги! Давайте пригадаємо наші спільні досягнення, адже нам є чим пишатись.

Ми гідно тримаємо наш фінансовий фронт.

Незважаючи на події, які ми проживаємо з 24 лютого, головне те, що ми вистояли, віднайшли в собі силу та сміливість і не покинули наших клієнтів. Якими надзусиллями нам це вдалось, знаємо лише ми. Хоча переконаний, що сил нам вистачить надовго. До остаточної Перемоги.

Ми об’єднались.

Особливо важко було в перші дні, коли ми не знали відповіді на багато життєво важливих питань. Дуже часто вам доводилось брати ініціативу у власні руки й ухвалювати складні рішення. Дякую за те, що ви виявили справжню небайдужість і поставились до рідного банку та наших клієнтів із відповідальністю, яка часто межувала з героїзмом. Пишаюсь колегами, віддана праця яких зміцнила довіру до нашого банку під час повномасштабної агресії. Окрема шана та подяка колегам, які, кожного дня ризикуючи власним життям, обслуговують наших клієнтів у прифронтових регіонах. Ціную кожного з вас!

Ми боронимо.

Понад 370 ощадівців вирушили на фронт, щоб зі зброєю в руках захищати країну. Ці люди – наша гордість. На жаль, наш колектив не обійшли втрати. Імена загиблих за нашу свободу ми ніколи не забудемо.

Нехай наступний рік принесе нам таку жадану Перемогу!

Все буде Україна, всюди буде Ощад!

З найкращими побажаннями,
Сергій Наумов