Увага!!!

Шановний клієнте, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з травня 2021 року призначені житлові субсидії виплачуються одержувачам субсидії виключно у готівковій формі. Таким чином скасовується надання житлових субсидій у безготівковій формі, відповідно Міністерство соціальної політики припиняє фінансування на виплату житлових субсидій у безготівкової форми. Прийміть до уваги, що починаючи з травня 2021 року припиняється можливість завантаження Реєстрів нарахованих сум платежів за спожиті послуги одержувачів житлової субсидії, так як АТ «Ощадбанк» не зможе надавати відповіді на такі реєстри по причині відсутності фінансування.

Інформація в частині приєднання до публічної пропозиції

Шановний клієнте, будь ласка, прийміть до уваги, що у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою в тому числі регламентуються зміни порядку надання житлових субсидій в частині скасування безготівкової форми надання житлових субсидій, клієнти, які взаємодіють з АТ «Ощадбанк» за раніше укладеними:
- Договором про надання послуг управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг на виконання Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (клієнти приєднані до процесу виплати пільг у грошовій безготівковій формі відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373, та до взаємодії із АТ «Ощадбанк» в межах такого процесу);
- Договором про взаємодію управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг та АТ «Ощадбанк» на виконання Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (зі змінами) та Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 (зі змінами), далі – Порядок №373, продовжують взаємодіяти з АТ «Ощадбанк» на виконання Порядку № 373.

 
Комунальне підприємство (КП) передає анкету у двох екземплярах про приєднання до публічної пропозиції разом із документами для ідентифікації та верифікації* до найближчого обласного управління Ощадбанку

*для нових клієнтів
 
Банк перевіряє анкету та документи
 
Погоджує підписання анкети
 
Банк передає підписаний другий екземпляр анкети до КП
 
Банк вносить дані в власне ПЗ для можливості приймання інформації від КП та перерахування коштів на його користь

Завантажити анкету з документами для ідентифікації та верифікації

Перелік документів

* для відкриття та ознайомлення з публічною пропозицією, будь ласка, завантажте, збережіть та розархівуйте файл.

Відкрийте розархівований файл за допомогою урядового порталу czo.gov.ua/verify (у зв'язку із використанням кваліфікованого цифрового підпису).

Увага! Інформація для постачальників комунальних послуг, які приєднались до Публічної пропозиції АТ «Ощадбанк»
Шановні клієнти, ви можете здійснити завантаження реєстрів нарахованих сум за спожиті послуги одержувачів субсидій/пільговиків до Особистого кабінету кожного місяця з 01 по 13 число включно.

Вхід до особистого кабінету комунальних підприємств, що приєднались до публічної угоди

Технічна підтримка надається за телефоном 0 800 210 800

  1. копія статуту (положення) – для юридичних осіб;
  2. копії документів, що підтверджують повноваження осіб – підписантів договору;
  3. копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  4. копії сторінок/сторін паспорта (паспортів) та копія (копії) документа про присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (якщо до паспорта не внесено дані про РНОКПП або відмову від нього) уповноваженої особи (уповноважених осіб) – підписанта (підписантів) договору;
  5. заповнений опитувальник (розміщений на сайті Ощадбанку). Заповнення опитувальника є обов’язковим
  6. анкета-заява (заповнюється у відділенні Ощадбанку) про прийняття Публічної пропозиції АТ «Ощадбанк» на укладення Договору про надання послуг управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг на виконання Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, затвердженої постановою правління АТ «Ощадбанк» від 11 січня 2019 року № 5 Документи (кожна сторінка) засвідчуються підписами уповноваженої особи клієнта.

Зворотний дзвінок

інші пропозиції