Процедура приєднання до публічної пропозиці

Шановний клієнте, будь ласка, прийміть до уваги, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 зі змінами та доповненнями, та Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 зі змінами та доповненнями, Ощадбанк відповідає лише за перерахування компенсаційних коштів одержувача субсидій/пільговика на рахунки комунальних підприємств.
 
Комунальне підприємство (КП) передає анкету у двох екземплярах про приєднання до публічної пропозиції разом із документами для ідентифікації та верифікації* до найближчого обласного управління Ощадбанку

*для нових клієнтів
 
Банк перевіряє анкету та документи
 
Погоджує підписання анкети
 
Банк передає підписаний другий екземпляр анкети до КП
 
Банк вносить дані в власне ПЗ для можливості приймання інформації від КП та перерахування коштів на його користь

Завантажити анкету з документами для ідентифікації та верифікації

Перелік документів

* для відкриття та ознайомлення з публічною пропозицією, будь ласка, завантажте, збережіть та розархівуйте файл.

Відкрийте розархівований файл за допомогою урядового порталу czo.gov.ua/verify (у зв'язку із використанням кваліфікованого цифрового підпису).

Увага! Інформація для постачальників комунальних послуг, які приєднались до Публічної пропозиції АТ «Ощадбанк»
Шановні клієнти, ви можете здійснити завантаження реєстрів нарахованих сум за спожиті послуги одержувачів субсидій/пільговиків до Особистого кабінету кожного місяця з 01 по 13 число включно.

Вхід до особистого кабінету комунальних підприємств, що приєднались до публічної угоди

Технічна підтримка надається за телефоном 0 800 210 800

  1. копія статуту (положення) – для юридичних осіб;
  2. копії документів, що підтверджують повноваження осіб – підписантів договору;
  3. копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  4. копії сторінок/сторін паспорта (паспортів) та копія (копії) документа про присвоєння РНОКПП або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (якщо до паспорта не внесено дані про РНОКПП або відмову від нього) уповноваженої особи (уповноважених осіб) – підписанта (підписантів) договору;
  5. заповнений опитувальник (розміщений на сайті Ощадбанку). Заповнення опитувальника є обов’язковим
  6. анкета-заява (заповнюється у відділенні Ощадбанку) про прийняття Публічної пропозиції АТ «Ощадбанк» на укладення Договору про надання послуг управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг на виконання Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, затвердженої постановою правління АТ «Ощадбанк» від 11 січня 2019 року № 5 Документи (кожна сторінка) засвідчуються підписами уповноваженої особи клієнта.

Зворотний дзвінок

інші пропозиції