Картка Visa Virtual – сучасне рішення
для розрахунків у мережі Інтернет!

Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви можете замовити в Ощадбанку платіжну картку, що спеціально призначена для розрахунків у мережі Інтернет: картку Visa Virtual.

Цю картку створено з дотриманням всіх рекомендацій міжнародної платіжної системи Visa Int. (http://visa.com.ua/uv/shopping_tips.jsp).

На відміну від звичайної платіжної картки, з картки Visa Virtual неможливо зняти готівку в банкоматі або розрахуватись з її допомогою у звичайному магазині. Таким чином, наявність такої картки та її використання для розрахунків в Інтернет зводить до мінімуму ризик шахрайства з коштами її держателя.

Картку Visa Virtual можна оформити у гривні, доларах США або євро, сплачуючи всього 20 гривень на рік.

Поповнювати рахунок картки Visa Virtual можна готівкою через каси відділень Ощадбанку або безготівково, здійснюючи переказ коштів з іншого карткового рахунку через меню банкомата Ощадбанку або систему WEB-банкінг. Мінімальний залишок коштів на рахунку картки Visa Virtual складає 50 грн., 5 доларів США або 5 євро.

Перерахування коштів з картки Visa Virtual на власний картковий рахунок, відкритий в Ощадбанку, та оплата товарів та послуг у мережі Інтернет здійснюється безкоштовно.

Ознайомитись із тарифами за користування платіжною карткою Visa Virtual можна за посиланням.

Користуйтесь усіма зручностями здійснення покупок у мережі Інтернет, які з карткою Visa Virtual стають для Вас більш безпечними та комфортними! 

інші пропозиції