Нові партнери програми «Світ привілеїв»
від компанії Visa Int. та АТ «Ощадбанк»

Програма «Світ привілеїв» для держателів преміальних платіжних карток від Ощадбанку Visa Gold та Visa Platinum надає своїм учасникам можливість здійснювати покупки, приємно відпочивати та просто мати хороший настрій, адже партнерами програми є найкращі магазини, ресторани, готелі, авіакомпанії, гольф-клуби, автосалони та ін. До програми «Світ привілеїв» постійно долучаються нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних платіжних карток Visa Gold та Visa Platinum мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

- готель «Космополитъ». Готель налічує 160 номерів, із них 10 номерів класу люкс. Номери ергономічні, просторі та комфорті. У готелі «Космополітъ» є французький ресторан і німецька броварня. Держателі карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку отримують знижки в розмірі 10% від вартості проживання;

- медична мережа «Добробут». Підрозділи ММ «Добробут» надають послуги невідкладної допомоги, поліклінічного та стаціонарного лікування дорослим і дітям. Щомісячно медичну допомогу отримують понад 20 000 пацієнтів. Держателям карток Visa Gold надається знижка 10%, держателям карток Visa Platinum - 15%;

- салон меблів та декору Pavilion Flamant Home Interiors. Pavilion Flamant – ексклюзивний представник всесвітньо відомого бельгійського бренда меблів та декору Flamant.
Салон Pavilion Flamant Home Interiors пропонує предмети інтер'єру лаконічного та вишуканого стилю з акцентом на натуральні матеріали та гармонічні кольорові рішення. Розмір знижок для держателів карток Visa Gold становить 10%, для держателів карток Visa Platinum - 15%;

D*Lux - розважальний комплекс, в якому поєднані кілька напрямів: ресторан The Park, тераса The Park, лаунж- бар D*Lux, нічний клуб і D*Lux-бутик. Знижки становлять:

- для держателів карток Visa Gold – 10%;

- для держателів карток Visa Platinum – 15%.

Усі пропозиції для держателів карток від Ощадбанку діють до 31 грудня 2013 п.р. Переглянути повний список партнерів програми «Світ привілеїв» та ознайомитись з їх пропозиціями можна перейшовши за посиланнями:

http://visacemea.com/ru/gold/privileges/cemea_gp.jsp?superCategory=0 (для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку)

та http://visacemea.com/ru/platinum/privileges/cemea_pp.jsp?superCategory=10 (для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку).

Клієнти Ощадбанку отримують найвигідніші пропозиції та найкращий сервіс.

інші пропозиції