Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку
за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримують ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – це унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

Одна з особливих пропозицій для держателів преміальних платіжних карток MasterCard, емітованих Ощадбанком, - це додаткові 5% знижки при розрахунку за товари чи послуги в торговельно-розважальних центрах, які є учасниками акції ”Сosmopolitan Shopping Night”. Це незвичайний проект, який відбуватиметься у містах України вночі. Під час ”Сosmopolitan Shopping Night” магазини, розташовані у ТРЦ – учасниках акції, порадують клієнтів подарунками та надаватимуть знижки до 70% на нові колекції.

Учасниками акції «Сosmopolitan Shopping Night», яка відбудеться незабаром, будуть:

  • ТРЦ «King Cross Leopolis» – м. Львів, вул. Стрийська, 30 (ніч із 29 на 30 березня);
  • ТРЦ «Skymall» – м. Київ , проспект Генерала Ватутіна, 2-Т (ніч із 12 на 13 квітня).

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких нових партнерів програми:

  • пивного кафе Beck’s Beerloft у ТЦ „Променада Парк” – ідеального місця відпочинку. Адреса закладу: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4;
  • ресторану Bigoli – ресторану домашньої кухні, особливостями якого є паста, яку готують безпосередньо на місці, та Моцарелла-бар. Адреса закладу: м. Київ, Кловський узвіз, 7-А;
  • пролетарської пивної „У СТАНКА”. Стиль цього закладу можна охарактеризувати так: „Майбутнє громадського харчування в умовах всесвітньої перемоги соціалізму”. Адреса закладу: м. Київ, вул. Жилянська, 101.

Знижки від цих партнерів програми MasterCard Selective для клієнтів Ощадбанку становлять:

  • для держателів карток MasterCard Gold – 10%;
  • для держателів карток MasterCard Platinum – 15%.

Новим учасником програмиMasterCard SELECTIVEстав ресторан Piccolino – затишний ресторан домашньої італійської кухні в центрі Києва, що пропонує широкий вибір італійських делікатесів та вина. Адреса закладу: м. Київ, вул. Гончара, 67.

Знижки, що надаєPiccolino, становлять 20% для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum від Ощадбанку.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється у безмежний світ переваг і привілеїв.

Більше інформації щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

інші пропозиції