Платежі та перекази
у касах банку

Через каси Ощадбанку можна здійснити: 

  • комунальні платежі;
  • бюджетні платежі (в т.ч. податки, збори, штрафи ДАІ тощо);
  • інші платежі на будь-які рахунки суб'єктів господарювання.

Перекази через власну платіжну систему

Ощадбанк пропонує фізичним особам та суб'єктам господарювання здійснювати перекази коштів у гривні по Україні на користь фізичних осіб з можливістю подальшого зарахування коштів на рахунок фізичної особи через власну Систему термінових переказів “ШВИДКА КОПІЙКА”.

speed_money.jpg

Перекази через систему банків-кореспондентів

При здійсненні міжбанківських переказів через систему кореспондентських рахунків АТ „Ощадбанк” використовує всі можливості міжнародної міжбанківської системи передавання інформації та здійснення платежів SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications – спілка всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій).

Перекази з використанням міжнародних платіжних систем

Ощадбанк співпрацює з усіма основними міжнародними системами грошових переказів коштів, за якими можна переказати кошти в іноземній валюті у будь-який куточок світу, а також отримати кошти з-за кордону. Не потрібно шукати пункти, де здійснюються перекази за звичною для Вас системою. У відділеннях Ощадбанку створено максимальний продуктовий ряд міжнародних систем грошових переказів.

Для отримання актуальної інформації про міжнародну систему грошових переказів, що Вас зацікавила, оберіть посилання на неї, щоб перейти на головний сайт системи.


інші пропозиції