тарифний пакет
«Кобрендова картка «ВіДі АвтоСіті» та WOG»

Картка, яка об’єднує переваги преміального банківського продукту та ексклюзивні пропозиції від партнерів «ВіДі АвстоСіті», WOG та Ощадбанку. Видається виключно учасникам Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті». Тарифний пакет «Преміум»

Тип картки
Кобрендова картка «ВіДі АвтоСіті» та WOG

Що я отримаю

 • картку та ексклюзивні пропозиції від партнерів «ВіДі АвтоСіті», WOG та Ощадбанку

Переваги цього тарифу

 • безкоштовне оформлення преміальної платіжної картки з технологією payPass (contactless)
 • участь у Програмі Лояльності «ВіДі АвтоСіті», що дає можливість отримати бонуси, ексклюзивне обслуговування та подарунки в автосалонах «ВіДі АвтоСіті», а також користування спеціальними пропозиціями партнерів Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті» (туристичних фірм, салонів краси, ресторанів, готелів)
 • знижка від АЗК WOG – 1 грн. на всі види пального (окрім газу та А-95 eco+) від його вартості, зазначеної на ціннику стели АЗК
 • користування преміальним каталогом Бонусної програми MasterCard Rewards
 • пропозиції та знижки від партнерів програми MasterCard Безцінні привілеї, а також участь в акціях міжнародної платіжної системи MasterCard
Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard World

  Нова платіжна картка преміальної лінійки MasterCard, що поєднує всі нововведення сучасних банківських технологій. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою у магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

  Можливості, які відкриває ця картка:

  -          Користувачі World MasterCard користуються перевагами участі в бонусній програмі MasterCard Rewards (MRS), яка надає можливість накопичувати бали, розраховуючись карткою та обмінювати їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу та в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  -          Користувачі World MasterCard отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях.Завантажити каталог привілеїв

  -          За кордоном на користувачів World MasterCard чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці. За програмою CHIC Outlet Shopping у бутиках Європи надаються 15% знижки.

  -          Користувач World MasterCard може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.

  Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World MasterCard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  MasterCard World

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

Кобрендова картка World MasterCard від Ощадбанку видається виключно учасникам Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті».

Для того, щоб стати учасником Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті» достатньо скористатись послугами загального сервісу «ВіДі АвтоСіті» на будь-яку суму (у т.ч. придбати запасні частини чи аксесуари) або укласти договір страхування з СК «ВіДі Страхування». Також картку учасника Програми Лояльності можна отримати при купівлі будь-якого транспортного засобу (нового або з пробігом) у дилерських центрах «ВіДі АвтоСіті» або просто обмінявши дійсну дисконтну картку учасника Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті».

Більше інформації щодо умов Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті» дізнавайтесь за телефонами: 0 800 500 770 

Замовлення зворотного дзвінка