Камера, світло, мотор! Презентуємо акції «Опинитися у світі велико кіно – безцінно!»

Берлінський кінофестиваль, відомий також як Берлінале, є одним з найбільш значущих і престижних кінофестивалів у світі. Проходить щорічно у Берліні, починаючи з 1951 року, який на час проведення фестивалю перетворюється на столицю кінематографа. Та, вже зовсім скоро, стане відомо хто ж забере головний приз Берлінського міжнародному кінофестивалю - золотого медведя за найкращий фільм.

Завдяки акції Mastercard «Опинитися у світі велико кіно - безцінно» цього року серед гостей фестивалю можуть бути й клієнти Ощадбанку! Адже, кожен користувач платіжної картки Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite має шанс виграти подорож на двох в Берлін на міжнародний кінофестиваль «Берлінале» на три дні.

Достатньо бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись у програмі на сайті, знайти в каталогу відповідну пропозицію та обміняти 10 балів на участь в акції.

Більша кількість обміняних балів – більше шансів на виграш подорожі на двох на кінофестиваль!

До подорожі включатимуться не тільки квитки на відвідування фільмів програми фестивалю, але й авіапереліт, проживання у готелі, харчування, трансфер, розважальні заходи.

Результати розіграшу – 18 січня 2019 року, а поїздка переможця відбудеться з 11 по 13 лютого 2019 року.

Акція триває з 25 листопада 2018 року по 15 січня 2019 року. Деталі – в офіційних правилах.

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів частіше користуватись преміальними картками, приймати участь в акціях банку й вигравати, втілюючи свої мрії у життя!

інші пропозиції