Чергові привілеї в аеропортах разом із Visa Platinum та Visa Infinite Ощадбанку!

Клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток Visa Infinite та Visa Platinum, відправляючись у подорож, разом із доступом в будь-який із 1000 бізнес-залів LoungeKey аеропортів, включаючи 8 залів аеропортів України, які можна відвідати безкоштовно, тепер можуть скористатись ще й послугами пакування багажу аеропорту «Бориспіль» – безкоштовно!

1visa.jpg

Така можливість стала доступною завдяки підтримці міжнародної платіжної системи Visa.

Послуга передбачає безкоштовне пакування двох одиниць багажу в терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль». Вона здійснюється в зоні внутрішніх та зовнішніх рейсів. Схему розміщення точок пакування багажу наведено нижче.

Для отримання послуги потрібно звернусь в авторизовану точку пакування багажу та пред’явити картку Visa Infinite та Visa Platinum Ощадбанку та повідомити співробітнику про те, що бажаєте скористатись послугами пакування безкоштовно. Картку буде перевірено на доступність кількості безкоштовних упаковок на терміналі. Якщо картка активна і доступні безкоштовні послуги пакування, співробітник надасть послугу безкоштовно, якщо немає, – запропонує здійснити оплату (орієнтовно 120 грн за одиницю).

Пропозиція діє до 31.12.2018 р.

Для клієнтів Ощадбанку – користувачів преміальних карток Visa Platinum та Visa Infinite Ощадбанку кожна подорож – це комфорт та винятковий сервіс! Дізнатись більше про переваги кожної преміальної картки можна у спеціальному розділі сайту – Преміальна картка

Термінал D, 2 рівень в зоні внутрішній рейсів  – одна точка пакування багажу

2visa.png

Термінал D, 3 рівень в зоні зовнішній рейсів – дві точки пакування багажу

3visa.png


інші пропозиції