Від сьогодні - безкоштовні LoungeKey тепер із Visa Platinum Ощадбанку!

Цього літа користуватись послугами бізнес-залів в аеропортах світу стає ще більш приємніше, адже не так давно ми розповідали про безкоштовні візити в зали по Visa Infinite (6 разів до 31.12.2018 р.). та починаючи із 16.08.2018 р. безкоштовні візити в будь-який із залів LoungeKey доступні й користувачам по Visa Platinum Ощадбанку. 
За підтримки платіжної системи Visa, cкористатись пропозицією по Visa Platinum та відвідати зал LoungeKey можна 2 рази безкоштовно. Пропозиція діє до кінця 2018 року. 
Для доступу в зал LoungeKey потрібно пред’явити картку Visa Platinum Ощадбанку та повідомити оператора про участь у програмі LoungeKey. Вартість наступних візитів, за двома безкоштовними, а також візитів супроводжуючих осіб – 27 дол. США. Плата буде знята безпосередньо з карткового рахунку. 

Key для статьи.png

Гарною новиною для користувачів Visa Platinum та Visa Infinite є те, що безкоштовно відвідати бізнес-зали LoungeKey можна і в аеропортах України, зокрема
  • аеропорт «Бориспіль», 2 зали в терміналі D - Business Lounge для пасажирів міжнародних рейсів та рейсів по Україні;
  • аеропорт «Київ», 2 зали в терміналі А для пасажирів міжнародних рейсів - East Lounge, West Lounge та зал в терміналі D для пасажирів рейсів по Україні - Domestic Lounge. 
  • аеропорт «Харків», зал для пасажирів міжнародних рейсів;
  • аеропорт «Львів», 2 зали в терміналі А - Business Lounge для пасажирів міжнародних та внутрішніх рейсів.
Всі зали LoungeKey мають спеціальну відмітку картинка.png, пошук залів краще здійснювати через мобільний додаток для пристроїв Google Play та App Store.

Детальніше на офіційному сайті www.visa.com.ua

На цьому пропозиції для користувачів із преміальними картками Visa Ощадбанку не закінчуються та незабаром буде представлено нові. Користуватись картками Visa Ощадбанку завжди вигідно!

інші пропозиції