Прем’єри літа! Нова програма лояльності Mastercard Більше Black та розіграш подорожі на двох на кінофестиваль в Венецію!

За підтримки міжнародної платіжної системи Mastercard, в  липні 2018 року на платформі популярної програми Mastercard БІЛЬШЕ запрацювала нова програма лояльності Mastercard Більше Black, яка орієнтована на користувачів карток Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite.

1170x579 (1).jpg

Mastercard Більше Black пропонує користувачам накопичувати преміальні бали за операції по преміальним карткам Platinum, World Elite та обмінювати на пропозиції від преміальних партнерів. Швидкість накопичення балів не зміниться (1 бал = за 50 грн або за кожну оплату проїзду в муніципальному транспорті). В Mastercard Більше Black  учасники можуть накопичувати:

1.       преміальні бали – за операціями по карткам Platinum, World Elite;

2.       стандартні бали – за операціями по карткам Standard, Gold, World.

В програмі доступні стандартні та преміальні пропозиції партнерів. Для обміну балів на преміальні пропозиції спишуться преміальні бали.

Нова програма - це ще більше акційних і бонусних пропозицій для клієнтів Ощадбанку, які матимуть можливість відвідати унікальні заходи по всьому світу, отримати незабутні враження і безцінний досвід. Першою такою активністю в програмі Mastercard Більше Black  стає акція «Опинитися в світі великого кіно - безцінно», де буде розіграна подорож на двох на міжнародний кінофестиваль до Венеції. 

2.jpg

Для участі в акції необхідно бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись на сайті (заповнити реєстраційну форму, створити обліковий запис та додати преміальну картку Mastercard Platinum/ World Elite). В каталозі знайти відповідну пропозицію та обміняти 10 преміальних балів. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів. Визначення переможців відбудеться 16 серпня 2018 р. завдяки випадковому комп’ютерному вибору.

Акція триває з 20 липня 2018 р. по 15 серпня 2018 р. включно. До подорожі включатимуться не тільки квитки на відвідування фільмів фестивалю, але й авіапереліт, проживання у готелі, харчування й трансфер та розважальна програма організатора.

Детальні умови – на bilshe.mastercard.ua та в офіційних правилах

Mastercard та Ощадбанк готує ще більше нових пропозицій та акцій для клієнтів із преміальними картками. Вже незабаром нова промо-акція із розіграшем квитків на концерт найвідомішого українського гурту! Користуйтесь преміальними картками, долучайтесь до програм Mastercard БІЛЬШЕ та Mastercard Більше Black  та отримуйте додаткові вигоди!

інші пропозиції