Вітайте нових переможців 8 розіграшу акції «Італія вітає на карнавалі!»

Карнавал.jpg

За результатами чергового розіграшу визначені 5 нових переможців кожен із них нагороджуються сучасним рюкзаком Xiaomi Mi minimalist urban Backpack.

Рюкзак 1.jpg Рюкзак 2.jpg Рюкзак 3.jpg

Імена переможців на сайті https://promo.oschadbank.ua/site/winners та їх перелік щотижня збільшується!

Нагадуємо, що за умовами акції користуючись карткою Mastercard Gold, Mastercard Debit Gold, Mastercard World, Mastercard Debit World, Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку  для розрахунків в магазинах, Інтернеті або проводячи операції в Ощад 24/7 (web, mobile-банкінг), маєте можливість виграти рюкзаки й валізи та взяти участь у розіграші головного подарунку акції – подорожі на Венеціанський карнавал!

Для участі одноразово зареєструйтесь на www.promo.oschadbank.ua та кожен шанс на виграш подарунків акції дають: покупки в Україні (включаючи Інтернет) від 200 гривень; покупки на будь-яку суму за кордоном; в Ощад 24/7 – поповнення рахунку мобільного телефону від 50 гривень, перекази із картки на картку від 200 гривень, оплата комунальних послуг від 200 гривень, платежі на довільні реквізити від 200 гривень.

Щотижня визначається по 5 переможців, які виграють рюкзаки, щомісяця – 10 переможців, що виграють валізи. Головного переможця визначать до 05 лютого 2018 року.

Акція діє по 31 січня 2018 року включно.

Скористайтесь шансом виграти подарунки або навіть подорож на карнавал до Венеції завдяки Ощадбанку та своїй преміальній картці Mastercard! Реєструйся в Акції – оплачуй покупки за допомогою преміальної картки Mastercard та приймай участь в розіграшах.

інші пропозиції