Безкоштовний сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» для користувачів преміальних карток Mastercard від Ощадбанку продовжено до 31 березня 2018 року!

На території терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» діє сервіс Fast Line з прискореного проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори.

 FastLine

За підтримки платіжної системи Mastercard, до 31 березня 2018 року продовжено пропозицію безкоштовного користування сервісом Fast Line для всіх користувачів безконтактних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite Ощадбанку (стандартна вартість 800 грн). Безкоштовним сервісом Fast Line можна скористатись один раз в день та необмежену кількість разів. Як скористатись сервісом Fast Line?

                    FastLine1.png                                                            FastLine2.png       

Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку

Піднести цю картку до зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line, кшталт турнікетів в київському метро, та ввести пін-код (після успішного введення пін-коду,  на рахунку буде тимчасово заблоковано 1 грн).


Схема розташування турнікетів Fast Line в терміналі D аеропорту «Бориспіль» 
 

FastLine3.png

Сервіс Fast Line э чудовим доповненням до пакету спеціальних пропозицій, яким забезпечуються клієнти з преміальними картками від Ощадбанку.

Зокрема, клієнти з картками Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку більше трьох років безкоштовно відвідують бізнес-зали Mastercard Lounge аеропорту «Бориспіль» та необмежено користуються послугою Mastercard Concierge – цілодобовою інформаційною службою для вирішення повсякденних питань.

З пропозиціями преміальних карток Ощадбанку та додатковими сервісами, які вони доповнюються можна ознайомитись за посиланням.


інші пропозиції