Сервіси в аеропортах

Аеропорт — місце традиційно гучне та метушливе. При постійному браку часу нелегко знайти місце, де можна і попрацювати, і перевести подих, особливо під час ділових поїздок та сімейних подорожей. Кращий спосіб сховатися від метушні в очікуванні рейсу — завітати до залу очікування представницького класу, де створено максимально комфортні умови перебування. Атмосфера комфорту та затишку поєднується з прекрасною інфраструктурою та привітним персоналом.


Lounge Key – Ваш доступ до бізнес-залів в аеропортах

Lounge Key Mastercard – програма доступу до більш ніж 850 бізнес-залів аеропортів по всьому світу на спрощених умовах.

Дотримуючись високих стандартів надання послуг та прагнучи задовольнити потреби клієнтів, у бізнес-залах створено всі умови для комфортного перебування. Зокрема, передбачено можливість організувати та провести зустріч з діловими партнерами, попрацювати за комп’ютером з вільним доступом до Internet, скористатись телефоном/факсом, почитати свіжу пресу.

1.jpg

 • Вхід до бізнес-залів відбувається на спрощених умовах. Достатньо пред’явити оператору залу картку MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite;

 • Бізнес-зали можна відвідати як за основною, так і за додатковою карткою MasterCard;

 • Відвідати зал разом з Вами можуть Ваші гості.

Вартість входу до бізнес-залу Lounge Key - 30 доларів США за одне відвідання на одну людину.

При відвідуванні бізнес-залу Lounge Key з Вашого поточного рахунку списується вартість кожного з відвідувань.

Дізнатись більше про бізнес-зал Lounge Key (знайти зал, перелік його послуг та особливості відвідування) можна на офіційному сайті Lounge Key Mastercard Ощадбанк www.loungekey.com/oschadnybank або через мобільний додаток для пристроїв IOS або Android.

Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропорті «Бориспіль»

Користувачі преміальних платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite можуть безкоштовно користуватись послугами бізнес-залів  міжнародного аеропорту «Бориспіль» у зоні міжнародних рейсів та в зоні внутрішніх рейсів по Україні.

Особливий привілей користувачів платіжних карток MasterCard World Elite – безкоштовне відвідування бізнес-залів MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» разом з дітьми віком від 4 до 16 років. Користувач платіжної картки MasterCard World Elite Ощадбанку має право безкоштовно проводити з собою одну дитину, пред’явивши документ, що засвідчує батьківство (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт із відповідною відміткою).

2.jpg

MasterCard Lounge — спеціальний зал відпочинку, який пропонує гостям високий рівень комфорту та приватності. В ньому створено всі умови як для відпочинку, так і для роботи в очікуванні рейсу. Незалежно від авіакомпанії-перевізника та класу обслуговування до послуг клієнтів у бізнес-залі MasterCard Lounge:

 • українська та закордонна преса;

 • мобільний офіс (комп’ютер із доступом до мережі Інтернет, телефон, факс, копіювальна техніка);

 • WI-FI;

 • комфортні місця відпочинку та вишуканий інтер’єр;

 • їжа та напої в асортименті.

Користувачі преміальних платіжних карток Ощадбанку мають чудову нагоду скористатись усіма перевагами бізнес-зали міжнародного рівня абсолютно безкоштовно.

Схему розташування бізнес-залів MasterCard Lounge у терміналі D міжнародного аеропорту «Бориспіль» наведено в презентації.


Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропортах європейських столиць

Клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток MasterCard World Elite можуть безкоштовно відвідувати бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропортах п’яти столиць, лише пред’явивши картку MasterCard World Elite.

Ощадбанк запрошує провести час в очікуванні рейсу в атмосфері комфорту в бізнес-залах аеропортів у таких містах:

 • ВІДЕНЬ, бізнес-зал Sky Lounge та JET Lounge у міжнародному аеропорту Швехат

 • ПРАГА, бізнес-зал MasterCard Lounge у терміналі 1 міжнародного аеропорту ім. Вацлава Гавела

 • БУДАПЕШТ, бізнес-зал MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту ім. Ференца Ліста

 • БУХАРЕСТ, бізнес-зал MasterCard Lounge у залі міжнародних вильотів міжнародного аеропорту ім. Анрі Коанди

 • МОСКВА, бізнес-зал MasterCard Lounge у терміналі E міжнародного аеропорту Шереметьєво

 • ТБІЛІСІ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту Тбілісі ім. Шота Руставелі

 • БАТУМІ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту Батумі.
  Більш детальна інформація – в презентації та на сайті www.mastercard.ua.

Безкоштовно відвідати бізнес-зал MasterCard Lounge можна також у міжнародному аеропорті «Бориспіль» (термінал Д). Привілей доступний для користувачів карток MasterCard Platinum,  MasterCard Corporate та MasterCard World Elite від Ощадбанку. Перетворити очікування на задоволення – БЕЗЦІННО!

3.jpg 


Сервіс LOUNGE KEY для користувачів Visa Platinum та Visa Infinite Ощадбанку

Користувачі карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку мають доступ в бізнес-зали аеропортів світу на спрощених умовах, завдяки програмі Lounge Key Visa.

1.png

Програма LoungeKey Visa охоплює більш ніж 850 бізнес-залів підвищеного комфорту розміщених на території аеропортів.  Бізнес-зали LoungeKey відмічені спеціальною емблемою програми Lounge_Key_Logo_RGB-300x142_0.png                     

Для користувачів карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку вартість входу 27 дол. США за одну особу, ідентифікація клієнта по банківській картці. Для відвідання бізнес-залів достатньо пред’явити картку Visa Platinum або Visa Infinite Ощадбанку - оператору, щоб здійснити вхід. Відвідати зал разом із Вами можуть і Ваші гості.

Знайти потрібний бізнес-зал Lounge Key можна через офіційний сайт Lounge Key  або мобільний додаток в  App Store або Google Play.

Priority Pass – Ваш доступ до бізнес-залів аеропортів з карткою Visa

4.jpg

Priority Pass – найбільша у світі незалежна  програма доступу до бізнес-залів в аеропортах.  До Ваших послуг більш ніж 900 бізнес-залів аеропортів світу.

Бізнес-зали по всьому світу

Програма Priority Pass охоплює зали бізнес-класу в більш ніж 100 країнах і більш ніж 300 містах. Ви можете знайти їх за допомогою інструмента Find your Lounge на сайті Priority Pass. Бізнес-зали – найкращий спосіб уникнути стресу під час подорожі. 

З карткою Priority Pass від Ощадбанку до Ваших послуг у бізнес-залах:

 • Інтернет, преса, телебачення;

 • конференц-зали;

 • телефонний зв'язок;

 • прохолодні напої та закуски.

Вартість
 Вхід до бізнес-залів аеропортів по картці Priority Pass      27 дол. США за одне відвідування в розрахунку на одну людину

Більш детальна інформація – на сайті: www.prioritypass.com.

Для користувачів карток Priority Pass Ощадбанку доступний мобільний сервіс Priority Pass:

    Завантажте новий додаток для смартфона, який допоможе Вам швидше знаходити зали відпочинку та скористатись іншими пропозиціями програми.
     


Завантаження мобільного сервісу Priority Pass є безкоштовним.

Картка Priority Pass оформлюється користувачам карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку. 

Безкоштовний Fast Line в аеропорту «Бориспіль» продовжено до 31 березня 2018!    

  
Пропозиція безкоштовного користування сервісом Fast Line діє для всіх користувачів карток Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite Ощадбанку (стандартна вартість 800 грн). 

Fast Line – сервіс прискореного проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори.

Безкоштовним сервісом Fast Line можна скористатись один раз в день та необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції.  
  
Як скористатись сервісом Fast Line?                     

  1.png     2.png     3.png  4.png
Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку Піднести цю картку до зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line, кшталт турнікетів в київському метро, та ввести пін-код (після успішного введення пін-коду, на рахунку буде тимчасово заблоковано 1 грн) ввести пін-код після успішного введення пін-коду, на рахунку буде тимчасово заблоковано 1 грн

Розташування турнікетів Fast Line в терміналі D аеропорту «Бориспіль»
 

FastLine3.png

Поспішайте скористатись безкоштовним сервісом Fast Line, і Ваша подорож розпочнеться з комфортом!

18.01.2018

інші пропозиції