Сервіси в аеропортах

Отримуйте ексклюзивний доступ в більш ніж 1000 бізнес-залів, проходьте всі формальності в аеропорті без черг – це преміальні сервіси по Вашій картці Mastercard та Visa Ощадбанку.


Безкоштовний Fast Line в аеропорту «Бориспіль» триває!       

Безкоштовний Fast Line діє для всіх користувачів карток Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та Mastercard World Elite Ощадбанку (стандартна вартість 600 грн). Fast Line – сервіс прискореного проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори.

Безкоштовним сервісом Fast Line можна скористатись один раз в день та необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції.  

Як скористатися Fast Line?

 1. Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку;

 2. Вставити, провети або піднести картку до зчитувального пристрою на брендованому турнікеті Fast Line у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”;

 3. Увести PIN-код картки. Якщо PIN-код правильний – на рахунку буде тимчасово заблоковано 1 гривню.

Увага! Умови користування сервісами Mastercard® в аеропорту «Бориспіль» змінено!

Зверніть увагу: з травня 2018 отримання доступ до послуги Fast Line відбуватиметься за додатковою умовою здійснення транзакцій* на загальну суму не менш як 3000 грн за останні 30 + 5 днів по картці:
transaction.jpg


Розташування турнікетів Fast Line в терміналі D аеропорту «Бориспіль»
 
fastline.jpg

Більш детальна інформація на сайті www.mastercard.ua.

Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропорті «Бориспіль»

Користувачі преміальних платіжних карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite Ощадбанку можуть безкоштовно користуватись послугами бізнес-залів  міжнародного аеропорту «Бориспіль» у зоні міжнародних рейсів та в зоні внутрішніх рейсів по Україні терміналу D.

Користувачі карток, мають право безкоштовно проводити в бізнес-зали Mastercard дітей, які подорожують із ними. Користувачі із картками Platinum та Debit Platinum Mastercard - дітей віком до 4 років та до 16 років із карткою World Elite Mastercard. Для проведення дітей потрібно пред’явити документ, що засвідчує батьківство (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт із відповідною відміткою).

2.jpg

Як скористатися Fast Line?

 1. Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку;

 2. Вставити, провети або піднести картку до зчитувального пристрою на брендованому турнікеті Fast Line у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”;

 3. Увести PIN-код картки. Якщо PIN-код правильний – на рахунку буде тимчасово заблоковано 1 гривню.

Увага! Умови користування сервісами Mastercard® в аеропорту «Бориспіль» змінено!

Зверніть увагу: з травня 2018 отримання доступ до послуги Fast Line відбуватиметься за додатковою умовою здійснення транзакцій* на загальну суму не менш як 3000 грн за останні 30 + 5 днів по картці:
transaction.jpg

Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропортах Європи та Азії

Клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток MasterCard World Elite можуть безкоштовно відвідувати 10 бізнес-залів MasterCard Lounge в аеропортах європейський міст, лише пред’явивши картку MasterCard World Elite. Бізнес-зали представлені у таких містах:

 • ВІДЕНЬ, бізнес-зал Sky Lounge та JET Lounge у міжнародному аеропорту Швехат

 • ПРАГА, бізнес-зал MasterCard Lounge у терміналі 1 міжнародного аеропорту ім. Вацлава Гавела

 • БУДАПЕШТ, бізнес-зал MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту ім. Ференца Ліста

 • БУХАРЕСТ, бізнес-зал MasterCard Lounge у залі міжнародних вильотів міжнародного аеропорту ім. Анрі Коанди

 • МОСКВА, бізнес-зал MasterCard Lounge у терміналі E міжнародного аеропорту Шереметьєво

 • ТБІЛІСІ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту Тбілісі ім. Шота Руставелі

 • БАТУМІ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту Батумі.
 • БІШКЕК,VIP-зал Mastercard в міжнародному аеропорту Манас;
 • КИШИНІВ, бізнес-зала MasterCard Lounge у міжнародному аеропорту Кишинів.

Більш детальна інформація на сайті www.mastercard.ua та у презентації

Безкоштовно відвідати бізнес-зал MasterCard Lounge можна також у міжнародному аеропорті «Бориспіль» (термінал Д). Привілей доступний для користувачів карток MasterCard Platinum,  MasterCard Corporate та MasterCard World Elite від Ощадбанку. Перетворити очікування на задоволення – БЕЗЦІННО!

3.jpg 


Lounge Key – Ваш доступ до бізнес-залів в аеропортах

Lounge Key Mastercard – програма доступу до більш ніж 850 бізнес-залів аеропортів по всьому світу на спрощених умовах.

Дотримуючись високих стандартів надання послуг та прагнучи задовольнити потреби клієнтів, у бізнес-залах створено всі умови для комфортного перебування. Зокрема, передбачено можливість організувати та провести зустріч з діловими партнерами, попрацювати за комп’ютером з вільним доступом до Internet, скористатись телефоном/факсом, почитати свіжу пресу.

1.jpg

 • Вхід до бізнес-залів відбувається на спрощених умовах. Достатньо пред’явити оператору залу картку MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite;

 • Бізнес-зали можна відвідати як за основною, так і за додатковою карткою MasterCard;

 • Відвідати зал разом з Вами можуть Ваші гості.

Вартість входу до бізнес-залу Lounge Key - 30 доларів США за одне відвідання на одну людину.

При відвідуванні бізнес-залу Lounge Key з Вашого поточного рахунку списується вартість кожного з відвідувань.

Дізнатись більше про бізнес-зал Lounge Key (знайти зал, перелік його послуг та особливості відвідування) можна на офіційному сайті Lounge Key Mastercard Ощадбанк www.loungekey.com/oschadnybank або через мобільний додаток для пристроїв IOS або Android.

Сервіс LOUNGE KEY для користувачів Visa Platinum та Visa Infinite Ощадбанку

Користувачі карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку мають доступ в бізнес-зали аеропортів світу на спрощених умовах, завдяки програмі Lounge Key Visa.

1.png

Програма LoungeKey Visa охоплює більш ніж 850 бізнес-залів підвищеного комфорту розміщених на території аеропортів.  Бізнес-зали LoungeKey відмічені спеціальною емблемою програми Lounge_Key_Logo_RGB-300x142_0.png                     

Для користувачів карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку вартість входу 27 дол. США за одну особу, ідентифікація клієнта по банківській картці. Для відвідання бізнес-залів достатньо пред’явити картку Visa Platinum або Visa Infinite Ощадбанку - оператору, щоб здійснити вхід. Відвідати зал разом із Вами можуть і Ваші гості.

Знайти потрібний бізнес-зал Lounge Key, формувати історію візитів, можна через офіційний сайт Lounge Key  або мобільний додаток в  App Store або Google Play.

Priority Pass – Ваш доступ до бізнес-залів аеропортів з карткою Visa

4.jpg

Priority Pass – найбільша у світі незалежна  програма доступу до бізнес-залів в аеропортах.  До Ваших послуг більш ніж 900 бізнес-залів аеропортів світу.

Бізнес-зали по всьому світу

Програма Priority Pass охоплює зали бізнес-класу в більш ніж 100 країнах і більш ніж 300 містах. Ви можете знайти їх за допомогою інструмента Find your Lounge на сайті Priority Pass. Бізнес-зали – найкращий спосіб уникнути стресу під час подорожі. 

З карткою Priority Pass від Ощадбанку до Ваших послуг у бізнес-залах:

 • Інтернет, преса, телебачення;

 • конференц-зали;

 • телефонний зв'язок;

 • прохолодні напої та закуски.

Вартість
 Вхід до бізнес-залів аеропортів по картці Priority Pass      27 дол. США за одне відвідування в розрахунку на одну людину

Більш детальна інформація – на сайті: www.prioritypass.com.

Для користувачів карток Priority Pass Ощадбанку доступний мобільний сервіс Priority Pass:

    Завантажте новий додаток для смартфона, який допоможе Вам швидше знаходити зали відпочинку та скористатись іншими пропозиціями програми.
     


Завантаження мобільного сервісу Priority Pass є безкоштовним.

Картка Priority Pass оформлюється користувачам карток Visa Platinum та Visa Infinite від Ощадбанку. 


19.04.2018

інші пропозиції