Преміальна картка

Преміальна карта від Ощадбанка – це можливість відкрити світ переваг та привілеїв, розрахованих на клієнтів, які звикли до сервісу на найвищому рівні, а також прагнуть підкреслити свій високий соціальний статус. Використовуючи преміальну картку від Ощадбанку, Ви зможете отримати індивідуальний сервіс, подорожувати з комфортом як в межах України так і за кордоном, обирати відпочинок у найпрестижніших готелях світу, скористатись значними знижками на товари та послуги. Оформлення преміальної картки від Ощадбанку є чудовою нагодою зробити Ваше життя приємнішим і яскравішим.

VIP - переваги та превілеї

Консьєрж-сервіс

Користувачі преміальних платіжних карток Ощадбанку отримують найякісніший сервіс та додаткові послуги, в тому числі послуги консьєрж-сервісу – небанківської інформаційної служби, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і є віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. Відгородіть себе від турбот і залиште більше часу для себе – Ваші доручення виконає консьєрж-сервіс.
Детальні умови

Сервіси в аеропортах

Ви можете з комфортом провести час в очікуванні рейсу скориставшись послугами бізнес-залів аеропортів завдяки програмам: Lounge Key, MasterCard Lounge та уникнути черг завдяки сервісу Fast Line

Детальні умови

Преміальні пропозиції

 • Пропозиції та знижки від учасників акційних програм міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard 

 • Спеціальні пропозиції компаній з прокату авто Avis, Hertz та Sixt

 • Привілеї для користувачів карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite на порталі HotelClub

 • Привілеї в аеропортах SpeedPass для користувачів карток Visa Platinum та Visa Infinite

 • Visa Luxury Hotel Collection

 • Бонусна програма Mastercard Rewards для користувачів карток World MasterCard та Mastercard World Elite

Детальні умови

Додаткові послуги

Глобальна служба підтримки клієнтів Masterсard забезпечує можливість отримання допомоги по термінових питаннях, пов'язаних з карткою Masterсard.

Детальні умови

обрати свою картку

тарифи
Mastercard Gold / Mastercard Debit Gold

Міжнародна платіжна картка, яка є однією з найпопулярніших преміальних карток.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

Із карткою Masterсard Debit Gold отримання готівки в банкоматах будь-якого банку в Україні без комісії.

можливості, які відкриває ця картка:
 • Користувачі карток Mastercard Gold/ Mastercard Debit Gold отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах від компаній-партнерів програми Mastercard безцінні привілеї в Україні і беруть участь в багатьох спеціальних акціях
  Mastercard безцінні привілеї
 • За кордоном на користувачів Mastercard Gold/ Mastercard Debit Gold чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці.
 • Користувач картки може отримати статус члена клубів HERTZ, Avis (прокат авто) та користуватись знижками і бонусами від провідних міжнародних компаній.
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Mastercard Gold/ Mastercard Debit Gold може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск карти або здійснить термінову видачу готівки.
 • Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс» – небанківської інформаційної служби від Mastercard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда Консьєрж-сервісу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.
 • Додатковою перевагою користуватись преміальною карткою Mastercard Ощадбанку є програма лояльності Mastercard Більше.

  Накопичуйте бали за розрахунки карткою Mastercard та обмінюйте на спеціальні пропозиції та реальні знижки від партнерів (супермаркети, АЗС, аптеки, магазини дитячих товарів, кінотеатрів та багато інших) та беріть участь у промо

  Швидкість накопичення балів (1 бал за оплати від 50 грн карткою та за кожну безконтактно оплачену поїздку в громадському транспорті).

  Реєструйтесь в програмі https://bilshe.mastercard.ua/ua та додайте до профілю картку або декілька карток, накопичуйте бали та обмінюйте на пропозиції партнерів програми Mastercard Більше.

тарифи
тарифи
World Mastercard / Debit World Mastercard

Нова платіжна картка преміальної лінійки Mastercard, що поєднує всі сучасні банківські технології. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою в магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Користувачі World Mastercard / Debit World Mastercard користуються перевагами участі в бонусній програмі Mastercard Rewards (MRS), яка дає можливість накопичувати бали, розраховуючись карткою, та обмінювати їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу і оплату в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.
 • Користувачі World Mastercard / Debit World Mastercard отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах від компаній-партнерів програми Mastercard безцінні привілеї в Україні і беруть участь в багатьох спеціальних акціях
  Mastercard безцінні привілеї
 • За кордоном на користувачів World Mastercard / Debit World Mastercard чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці.
 • Користувач World Mastercard / Debit World Mastercard може отримати статус члена клубів HERTZ, Avis (прокат авто) та користуватись знижками і бонусами від провідних міжнародних компаній.
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World Mastercard / Debit World Mastercard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск карти або здійснить термінову видачу готівки.
 • Додатковою перевагою користуватись преміальною карткою Mastercard Ощадбанку є програма лояльності Mastercard Більше.

  Накопичуйте бали за розрахунки карткою Mastercard та обмінюйте на спеціальні пропозиції та реальні знижки від партнерів (супермаркети, АЗС, аптеки, магазини дитячих товарів, кінотеатрів та багато інших) та беріть участь у промо

  Швидкість накопичення балів (1 бал за оплати від 50 грн карткою та за кожну безконтактно оплачену поїздку в громадському транспорті).

  Реєструйтесь в програмі https://bilshe.mastercard.ua/ua та додайте до профілю картку або декілька карток, накопичуйте бали та обмінюйте на пропозиції партнерів програми Mastercard Більше.

тарифи
тарифи
Mastercard Platinum / Mastercard Debit Platinum

Преміальна платіжна картка, яка поєднує ряд унікальних переваг і пропозицій, доступних як в Україні, так і за кордоном. Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

можливості, які відкриває ця картка:
 • Бонусна програма та додаткові привілеї для користувачів 

  - Ексклюзивна програма Mastercard Більше Black.

  Накопичуйте преміальні бали за розрахунки карткою Mastercard та обмінюйте їх на унікальні пропозиції та враження від преміальних партнерів та беріть участь у різних промо-активностях.

  Швидкість накопичення балів (1 бал за оплати від 50 грн карткою та за кожну безконтактно оплачену поїздку в громадському транспорті).

  Реєструйтесь в програмі та додайте до профілю преміальну картку або декілька карток, накопичуйте бали та обмінюйте на пропозиції в  Mastercard Більше Black.

  - знижки до 20% на покупки по картці Mastercard Platinum (Debit) в магазинах, готелях, ресторанах від компаній –парнерів Mastercard Безцінні привілеї;

  - особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у клубах
  Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club по World Elite Mastercard.

 • Аеропортові сервіси

  - Користувачі Mastercard Platinum, Debit можуть безкоштовно користуватись сервісами в міжнародному аеропорті «Бориспіль», термінал D, зокрема:

  1. Міжнародний аеропорт «Бориспіль» термінал D

  ü Fast Line на виліт (паспортний та митний контроль) 3 рівень в зоні міжнародних рейсів;

  ü    бізнес-зал Mastercard (4 рівень).

  Безкоштовний Fast Line та доступ до бізнес-залу надається батькам, що подорожують з дітьми, за умови, що дитина буде перебувати на руках під час проходження Fast Line. Пройти безкоштовний Fast Line можна з дитиною до 6 років. Зайти в бізнес-зал Mastercard можна з дітьми віком до 4 років.

  - До пакету послуг Mastercard Platinum (Debit Platinum) входить безкоштовне підключення до програми LoungeKey, яка надає доступ у більш ніж 900 бізнес-залів аеропортів світу – достатньо лише пред’явити картку Ощадбанку та повідомити оператору зали, що Ви учасник «Lounge Key».

  Правила надання та користування безкоштовними аеропортовими сервісами Mastercard за посиланням

 • Додаткові послуги

  - Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс»» – небанківської інформаційної служби міжнародної платіжної системи Mastercard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда Mastercard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. 

  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач картки може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  - Ощадбанк пропонує користувачу картки індивідуальні тарифи на супутні банківські продукти, персональний менеджер Банку та окрему цілодобову лінію зв’язку з операторами «Контакт-центру;»

  - Користувачі із картками Mastercard Platinum (Debit Platinum) можуть брати участь у спеціальних акціях.

тарифи
тарифи
Mastercard World Elite

Престижна картка для найвимогливіших клієнтів, яка забезпечує пільги від банку, платіжної системи та компаній-партнерів, надаючи її користувачу широкий перелік додаткових опцій.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Бонусні програми та додаткові привілеї для користувачів

  Користувачі Mastercard World Elite беруть участь в бонусній програмі Mastercard Rewards (MRS) – накопичують бали, розраховуючись карткою, та обмінюють їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу і в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  Знижки до 30% на покупки по картці Mastercard World Elite в магазинах, готелях, ресторанах від компаній –парнерів Mastercard Безцінні привілеї в Україні та за кордоном;

  Додатковою перевагою є ексклюзивна програма Mastercard Більше Black.

  Накопичуйте преміальні бали за розрахунки карткою Mastercard та обмінюйте їх на унікальні пропозиції та враження від преміальних партнерів та беріть участь у різних промо-активностях.

  Швидкість накопичення балів (1 бал за оплати від 50 грн карткою та за кожну безконтактно оплачену поїздку в громадському транспорті).

  Реєструйтесь в програмі та додайте до профілю преміальну картку або декілька карток, накопичуйте бали та обмінюйте на пропозиції в  Mastercard Більше Black.  За кордоном на користувачів Mastercard World Elite чекає незабутній шопінг. По картці 10% знижки в торговій галереї La Rinascente (Італія) та в популярній мережі європейських бутиків-містечок Chic Outlet Shopping;
 • Аеропортові сервіси

  Користувачі Mastercard World Elite можуть безкоштовно користуватись сервісами в аеропортах в Україні та за кордоном, зокрема:

  1. Міжнародний аеропорт «Бориспіль» термінал D

  ü  реєстрація на рейс та швидка здача багажу (стійка № 48, 3 рівень) в зоні міжнародних рейсів;

  ü  Fast Line по прильоті (на паспортний контроль) в зоні міжнародних рейсів;

  ü  Fast Line на виліт (паспортний та митний контроль) 3 рівень в зоні міжнародних рейсів;

  ü  два бізнес-зали (внутрішні рейси 2 рівень та міжнародні рейси 4 рівень).

  Безкоштовний Fast Line та доступ до бізнес-залу надається батькам, що подорожують з дітьми, за умови, що дитина буде перебувати на руках під час проходження Fast Line. Пройти безкоштовний Fast Line можна з дитиною до 6 років. Зайти в бізнес-зал Mastercard можна з дітьми віком до 16 років.

  2. Бізнес-зал в терміналі А міжнародного аеропорту «Київ», 2 рівень;

  3. Бізнес-зали Masterсard Lounge в аеропортах Європи та Азії, які знаходяться у Відні (Швехат), Празі (ім. Вацлава Гавела), Будапешті (ім. Ференца Ліста), Бухаресті (ім. Анрі Коанди), Москві (Шереметьєво), Тбілісі (ім. Шота Руставелі), Батумі (Батумі), Бішкеку (Манас), Кишиневі (Кишинів) користувач по картці World Elite відвідує безкоштовно.

  До пакету послуг Mastercard World Elite входить безкоштовне підключення до програми LoungeKey, яка надає доступ у більш ніж 900 бізнес-залів аеропортів світу - достатньо лише пред’явити картку World Elite Ощадбанку та повідомити оператору зали що Ви учасник «Lounge Key».

  Правила надання та користування безкоштовними аеропортовими сервісами Mastercard за посиланням


  Особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club по World Elite Mastercard.

 • Додаткові послуги


  Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс» – небанківської інформаційної служби міжнародної платіжної системи Mastercard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда Mastercard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.


  Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Mastercard World Elite може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.


  Ощадбанк пропонує користувачу Mastercard World Elite індивідуальні тарифи на супутні банківські продукти, персонального менеджера та окрему цілодобову лінію зв'язку з операторами Контакт-центру.


  Користувачі World Elite можуть брати участь у спеціальних акціях.
тарифи
тарифи
Visa Gold

Преміальна міжнародна платіжна карта для нових можливостей і вражень.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно.

Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 15% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції: www.visapremium.com
 • За ексклюзивними умовами програми для подорожуючих з карткою Visa на Hotels.com клієнти відпочивають у кращих готелях світу за спеціальними для користувачів Visa Gold цінами.
 • У разі втрати картки Visa Gold за кордоном глобальна служба підтримки клієнтів компанії Visa забезпечить терміновий випуск картки або видачу готівки.
 • До послуг користувачів Visa Gold, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації від Global Customer Assistance Services.
 • Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс» - небанківської інформаційної служби від Visa, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда «Консьєрж-сервіс» стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.
тарифи
тарифи
Visa Platinum

Преміальна міжнародна платіжна картка, яка вигідно підкреслить статус клієнта і надасть йому ще більше привілеїв і переваг.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно.

Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати

можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 20% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції: www.visapremium.com
 • Відпочинок за спеціальними пропозиціями від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих Hotels.com и Visa Luxury Hotel Collection.
 • Покупки користувачів Visa Platinum можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і «Продовжена гарантія» (додаткові 24 місяці до гарантійного терміну товару, сплаченого карткою Visa Platinum).
 • Сервіси в аеропортах

  участь у програмі LoungeKey, за якою очікування авіарейсу в бізнес-залах аеропортів у всьому світі буде максимально комфортним (вхід до бізнес-залів по Visa Platinum за спеціальним зниженим тарифом);

  відвідати бізнес-зали LoungeKey можна 2 рази безкоштовно. Для входу потрібно пред’явити Visa Platinum та повідомити оператора залу про участь у програмі LoungeKey. Пропозиція діє до 31.12.2018 року та розповсюджується на бізнес-зали, включаючи аеропорти в Україні;

  в міжнародному аеропорті «Бориспіль» користувачам Visa Platinum пропонується безкоштовна упаковка двох одиниць багажу. Упаковка багажу проводиться в терміналі D для пасажирів внутрішніх та зовнішніх рейсів.

 • Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Platinum може замовити послугу прискореного проходження процедур майже в 300 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Visa Platinum може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів компанії Visa, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.
 • До послуг користувачів Visa Platinum, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації від Global Customer Assistance Services.
 • Для телефонних звернень в межах України і з-за кордону в Контакт-центрі Ощадбанку для користувачів Visa Platinum цілодобово працює окрема лінія зв'язку з операторами.
 • Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс» - небанківської інформаційної служби від Visa, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда «Консьєрж-сервіс» стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.
 • Незабутній шопінг із Visa в популярній мережі європейських бутиків-містечок Chic Outlet Shopping. 10% знижки на покупки, відшкодування витрат на податки, 15% знижки в Shopping Express.
тарифи
тарифи
Visa Infinite

Престижна картка для найвимогливіших клієнтів, яка включає ряд унікальних привілеїв та сервіс від банку, платіжної системи і компаній-партнерів, надаючи її користувачу широкий перелік додаткових опцій.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. 

Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати 


можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 20% в мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції тут www.visapremium.com
 • Отримуйте -50% вартості поїздок з UBER до аеропортів «Київ» та «Бориспіль» і назад, безкоштовне пакування валізи в міжнародному аеропорту «Бориспіль», а також відвідуйте безкоштовно 6 разів на рік будь-який з понад 1000 бізнес-залів в усьому світі.
 • Відпочинок за спеціальними пропозиціями від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих Hotels.com и Visa Luxury Hotel Collection.
 • Покупки користувачів Visa Infinite можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і «Продовжена гарантія» (додаткові 24 місяці до гарантійного терміну товару, сплаченого карткою Visa Infinite).
 • Сервіси в аеропортах

  участь у програмі LoungeKey, за якою очікування авіарейсу в бізнес-залах аеропортів у всьому світі буде максимально комфортним (вхід до бізнес-залів по Visa Platinum за спеціальним зниженим тарифом);


  відвідати бізнес-зали LoungeKey можна 6 разів безкоштовно. Для входу потрібно пред’явити Visa Infinite та повідомити оператора залу про участь у програмі LoungeKey. Пропозиція діє до 31.12.2018 року та розповсюджується на бізнес-зали, включаючи аеропорти в Україні;


  в міжнародному аеропорті «Бориспіль» користувачам Visa Infinite пропонується безкоштовна упаковка двох одиниць багажу. Упаковка багажу проводиться в терміналі D для пасажирів внутрішніх та зовнішніх рейсів.

 • Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Infinite може замовити послугу прискореного проходження процедур у майже 300 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Visa Infinite може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів компанії Visa, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.
 • До послуг користувачів Visa Infinite, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації від Global Customer Assistance Services.
 • Повне страхування на період подорожі за кордон до 1 млн. доларів США. Користувач Visa Infinite та 5 членів його родини, що подорожують з ним, застраховані за всіма видами ризиків.
 • Консьєрж-сервіс для всіх користувачів Visa Infinite – цілодобова служба підтримки. Єдиний телефонний номер для всіх сервісів по Visa Infinite: +38044 499 39 75 (для міжнародних дзвінків та дзвінків по Україні); 0 800 305 797 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів по Україні).
 • Для телефонних звернень в межах України і з-за кордону в Контакт-центрі Ощадбанку для користувачів Visa Infinite цілодобово працює окрема лінія зв'язку з операторами.
 • Незабутній шопінг із Visa в популярній мережі європейських бутиків-містечок Chic Outlet Shopping. 10% знижки на покупки, відшкодування витрат на податки, 15% знижки в Shopping Express.
тарифи

Акції

Усі акції

Новини

Усі новини

Камера, світло, мотор! Презентуємо акції «Опинитися у світі велико кіно – безцін...

Берлінський кінофестиваль, відомий також як Берлінале, є одним з найбільш значущих і престижних кінофестивалів у світі. Проходить щорічно у Берліні, починаючи з 1951 року, який на час проведення ф...

«Зустрічайте драйвовий вересень із Mastercard Більше» – акція для учасників бону...

Насолоджуйтесь частіше концертами улюблених виконавців! Кожен користувач платіжної картки Mastercard від Ощадбанку має можливість прийняти участь у розіграші 100 сертифікат Concert.ua номіналом 500 г...

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

Написати нам

Введiть iм'я Ваше iм'я
Введiть email Ваш E-mail
Введiть телефон Телефон
Регіон Регіон
Повiдомлення Повiдомлення

інші пропозиції