Вікенд в Disneyland Paris у клієнта Ощадбанку!

20 листопада відбувся розіграш акції «Почніть сімейну казку», яку проводив Ощадбанк спільно з Mastercard. Головний приз – сертифікат на подорож до Діснейленду – отримала пані Валентина з міста Києва, яка цього вікенду разом із сім’єю вирушає у подорож до Діснейленду в Париж на святкування дня народження Міккі Мауса.

Нагадуємо, за умовами акції достатньо було бути зареєстрованим учасником або зареєструватись у програмі Mastercard Більше на сайті bilshe.mastercard.ua та в каталогу програми замовити пропозицію акції вартістю 0 балів та розраховуватись карткою Mastercard. Кожна операція, здійснена карткою, зареєстрованою в програмі, брала участь в розіграші.

Сертифікат на подорож включає не лише переліт в обидві сторони, але й відвідання Disneyland Park та Walt Disney Studios Park на три дні, проживання в готелі Disney’s Newport Bay Club зі сніданками, розважальні заходи та відвідування вечірки на честь дня народження Міккі Мауса.

Бажаємо пані Валентині та її сім’ї гарно провести час в магічному світі Волта Діснея та побачити неймовірну країну магії, яка стала символом невичерпної фантазії і місцем веселощів.

На цьому акції для користувачів карток Ощадбанк не закінчуються. Незабаром ми дізнаємось ім’я клієнта Ощадбанку, що виграє в акції «Вирушайте на Берлінале з  Mastercard® та Ощадбанком» та поїде в подорож до Берліна на міжнародний кінофестиваль «Берлінале» на три дні. Ощадбанк та Mastercard запрошують усіх клієнтів користуватись картками та брати участь в акціях.

29.11.2018

інші пропозиції