Акція «Вирушайте на Берлінале з Mastercard® та Ощадбанк» із гарантованим призом для клієнтів Ощадбанку

Ми зробимо Вам пропозицію, від якої Ви не відмовитесь!

Столиця світу кіно переноситься в Берлін. В четвер, 7 лютого 2019, в столиці Німеччини відкриється один з найзначніших кінофестивалів - 69-й Берлінале. Найгучніші світові прем'єри, а також яскраві дебюти молодих режисерів. Фестиваль збере найвідданіших фанатів кіномистецтва. За підтримки Mastercard, серед гостей кінофестивалю обов’язково будуть й клієнти Ощадбанку, завдяки акції «Вирушайте на Берлінале з  Mastercard® та Ощадбанк».

MC_BerlinalePromo_600x265_Oschad.jpg

Так, серед всіх клієнтів, які розрахуються преміальною карткою Ощадбанку Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum та World Elite за будь-які товари або послуги на суму від 1 грн в торгово-сервісних підприємствах України та мережі Інтернет, буде розіграна подорож на двох в Берлін на міжнародний кінофестиваль «Берлінале» на три дні.

Кожна покупка – це шанс виграти!

До подорожі включатимуться не тільки квитки на відвідування фільмів програми фестивалю, але й авіапереліт, проживання у готелі, харчування, трансфер, розважальні заходи.

Результати розіграшу – 18 січня 2019 року, а поїздка переможця відбудеться з 11 по 13 лютого 2019 року.

Акція триває з 25 листопада 2018 року по 15 січня 2019 року.

Деталі – в офіційних правилах

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів частіше користуватись преміальними картками, приймати участь в акціях банку й вигравати, втілюючи свої мрії у життя!

22.11.2018

інші пропозиції