Акція для співробітників Укрзалізниці користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку «Всі шляхи ведуть до подарунків!»

Телевізори, смартфони, ноутбуки та інші подарунки для співробітників Укрзалізниці – все це нова Акція у каталогу Програми винагород Mastercard «Подарунки навіть там, де не очікуєш»!

В період з 01 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року співробітники Укрзалізниці, які обміняють накопичені бали хоча б на один, будь який, подарунок з каталогу Програми винагород Mastercard приймають участь у розіграші сучасної техніки - телевізорів, смартфонів та ноутбуків.

Нагадуємо, що учасникам Програми автоматично нараховуються бали, при оплаті зарплатною карткою Mastercard від Ощадбанку покупок у торгово-сервісній мережі та Інтернеті, які можна безкоштовно обмінювати на різноманітні подарунки із Інтернет-каталогу «Подарунки навіть там, де не очікуєш».  

1200x800.jpg

Детальні умови в офіційних правилах Акції

Розраховуйтесь платіжними картками від Ощадбанку та отримуйте подарунки, навіть там де не очікуєте!

Нагадуємо, для користувачів платіжних карток Mastercard від Ощадбанку діють два каталоги Програми винагород Mastercard: каталог «Подарунки у твоєму стилі» для користувачів преміальних карток World Mastercard, World Debit Mastercard  та Mastercard World Elite та каталог «Подарунки навіть там, де не очікуєш» для користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку, включених до програми (Укрзалізниця та інші).

Якщо Ви ще не маєте платіжної картки Mastercard, яка бере участь у Програмі винагород Mastercard, – замовляйте її тут і зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!  

01.11.2018

інші пропозиції