«Джаз. Прем’єр. Четвер» – акція для учасників програми Mastercard Більше Black

Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

08 листопада 2018 року у Premier Palace Hotel Kyiv відбудеться концерт джазової музики «Джаз. Прем'єр. Четвер». Один із найавторитетніших джазменів України Олексій Коган на цей вечір підготував дещо особливе й запросив відомих джазових музикантів з Європи.

Кожен користувач платіжної картки Mastercard Platinum, Debit Platinum та World Elite має шанс виграти комплект квитків та відвідати культовий захід завдяки акції «Джаз. Прем’єр. Четвер».

Достатньо бути зареєстрованим учасником Mastercard Більше Black або зареєструватись у програмі на сайті, знайти в каталогу відповідну пропозицію та обміняти 10 балів на участь в акції. Більша кількість обміняних балів – більше шансів на виграш! 

551TЕ212.jpg
Акція триває з 01 по 31 жовтня 2018 року.

Деталі – в офіційних правилах

02 листопада 2018 року розігруються призи акції – 6 комплектів квитків на дві особи на джазовий вечір з Олексієм Коганом «Джаз. Прем’єр. Четвер» у Premier Palace Hotel Kyiv за адресою: м. Київ, бульв. Шевченка, 5-7.

Користуватись платіжними картками Mastercard від Ощадбанку тепер стає ще цікавіше. Приєднуйтесь до програми Mastercard Більше Black просто зараз, користуйтесь Mastercard Platinum, Debit Platinum, World Elite та вигравайте призи!

17.10.2018

інші пропозиції