«Плати безконтактно – отримай 50% знижку на вхідний квиток на Ulichnaya Eda»

Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

Запрошуємо всіх на фінальний фестиваль Ulichnaya Eda 2017 року! Адже, перші вихідні останнього місяця осені, на Арт-заводі Платформа відбудеться закриття сезону фестивалю Ulichnaya eda. Ця подія збере разом краще з кращого!

Останній в цьому році фестиваль Ulichnaya Eda відбудеться 04-05 листопада 2017 року в м. Києві на території Арт-заводу Платформа (вул. Біломорська, 1).

Для користувачів платіжних карток Visa протягом всього фестивалю діятиме пріоритетний вхід, а при оплаті вхідного квитка безконтактно – гарантована знижка на вхід 50%. Деталі на visa.com.ua.

Рисунок2.png

Ви ще не маєте безконтактної карти Visa?

Картка справжнього гастрономічного знавця Visa Ulichnaya Eda від Ощадбанку саме для Вас!

Миттєва картка з унікальним дизайном та безконтактним чіпом, не потребує оформлення документів та відвідування банку.

Встигніть придбати свою картку Visa Ulichnaya Eda від Ощадбанку на стенді інновацій Visa на фестивалі Ulichnaya Eda та отримайте смачне частування від учасників фестивалю (бургер або овочі гриль).

Ще один сюрприз! Оплачуйте свої смачні замовлення на фестивалі Ulichnaya Eda  будь-якою карткою Visa, збирайте три чеки від терміналу (від 50 грн. кожен) та обмінюйте їх у промоутера на стенді інновацій Visa на гарантований подарунок. Серед подарунків – сумки для покупок, брендовані записники, електронні фоторамки, сумка для ноутбука, теплі шапка та рукавиці. Детальні умови в офіційних правилах.

Акційна пропозиція діє 04 та 05 листопада 2017 року.

Оплачуйте смачні замовлення безконтактно платіжною карткою Visa від Ощадбанку та насолоджуйтесь найкращими смаками осені на фінальному фестивалі Ulichnaya Eda 2017 року!

03.11.2017

інші пропозиції