«Вагони подарунків чекають на вас» – акція для співробітників Укрзалізниці – користувачів зарплатних карток Mastercard від Ощадбанку!

З нагоди професійного свята – Дня залізничника – для співробітників Укрзалізниці у Програмі винагород Mastercard передбачено безліч акційних подарунків: термокружки, сертифікати «Сільпо», новорічні гірлянди, печиво, подарункові набори чаю, цукерки, пледи та багато іншого.

Окрім того,  серед учасників програми, які обміняють бали на будь-який подарунок із каталогу, буде розіграно три подорожі на двох осіб до мальовничих Карпат!

У період з 01 листопада 2017 року по 31 січня 2018 року до каталогу Програми  щотижня будуть включатись нові акційні подарунки. Кількість подарунків обмежена, тож постійно слідкуйте за оновленнями!

Нагадуємо, за умовами Програми винагород Mastercard при оплаті покупок у торгово-сервісній мережі та Інтернеті зарплатною карткою Mastercard від Ощадбанку співробітникам Укрзалізниці автоматично нараховуються бали. Накопичені бали можна безкоштовно обмінювати на різноманітні подарунки з каталогу «Подарунки навіть там, де не очікуєш». Перевірити суму накопичених балів, оглянути Інтернет-каталог та обміняти бали на подарунки можна в особистому кабінеті Програми винагород Mastercard.

it-works-.jpg

Детальні умови – в офіційних правилах акції

Розраховуйтесь платіжними картками від Ощадбанку та отримуйте подарунки навіть там, де не очікуєте! 

01.11.2017

інші пропозиції