«Плати безконтактно – отримай 50% знижку на вхідний квиток на Ulichnaya Eda» – пропозиція для користувачів платіжних карток Visa

«Плати безконтактно  – отримай 50% знижку на вхідний квиток на Ulichnaya Eda» – пропозиція для користувачів платіжних карток Visa


Акцію завершено. Ви можете ознайомитись зі списком актуальних акцій на цій сторінці

Фестиваль Ulichnaya Eda святкує 4 роки!  Запрошуємо всіх до святкування 18-20 серпня 2017 року в м. Києві на території Арт-заводу Платформа (вул. Біломорська, 1).

Відвідувачів очікує багато сюрпризів, подарунків, розіграшів та квестів!

Наприклад, іменинники 18-го, 19-го і 20-го серпня отримають безкоштовний вхід та сувенір, треба тільки мати при собі паспорт або водійські права.

Особливі подарунки – для користувачів платіжних карток Visa. Протягом всього фестивалю для них діятиме пріоритетний вхід, а при оплаті вхідного квитка безконтактно – гарантована знижка на вхід 50%.

Ще один сюрприз! Оплачуйте свої смачні замовлення на Ulichnaya Eda будь-якою карткою Visa, збирайте три чеки від терміналу (від 50 грн. кожен) та обмінюйте їх у промоутера на стенді інновацій Visa на гарантований подарунок. Серед подарунків – сумки для покупок, намистини на браслет, брендовані записники та футболки. Детальні умови в офіційних правилах.

Акційна пропозиція діє з 18 по 20 серпня 2017 року.


Деталі на visa.com.ua.

Святкуйте день народження фестивалю Ulichnaya Eda та отримуйте подарунки за смачні розрахунки від Visa та Ощадбанку!

Оплачувати покупи безконтактно платіжною карткою Visa від Ощадбанку – вигідно та зручно!18.08.2017

інші пропозиції