«Подорожуй рок-н-рольно!» – ексклюзивна акція для учасників програми Mastercard Rewards від Ощадбанку

Шалений драйв, нестримна енергія та незабутні враження – все це легендарні The Rolling Stones. А що може бути краще за їх концерт? Лише концерт The Rolling Stones у Парижі!

Користувачі платіжних карток World Mastercard, World Debit Mastercard та World Elite Mastercard від Ощадбанку – учасники програми Mastercard Rewards «Подарунки у твоєму стилі» мають можливість виграти подорож на двох до Парижа на концерт The Rolling Stones, а також взяти участь у розіграші 50 MP3-плеєрів APPLE iPod shuffle. Jager 338x480.gif

Для участі в акції достатньо обміняти від 2000 балів на будь-яке замовлення з Каталогу подорожей програми Mastercard Rewards «Подарунки у твоєму стилі».

А серед учасників, які найпершими виконають умови акції та обміняють бали на заохочення в Каталогу подорожей до 10 серпня 2017 року, буде розіграно 50 подарунків-сюрпризів!

Акція триває з 01 серпня по 30 вересня 2017 року.

Докладніше про умови акції – в офіційних правилах

Каталог подорожей – ще одна перевага для користувачів платіжних карток World Mastercard, World Debit Mastercard та World Elite Mastercard від Ощадбанку.

Відтепер накопичені у програмі Mastercard Rewards бали можна обміняти на залізничні або авіаквитки, бронь готелю або замовлення трансферу.

У Каталогу подорожей доступні пропозиції від 250 тисяч готелів по всьому світу, авіаквитки від більш ніж 300 авіакомпаній, усі напрямки від Укрзалізниці та трансфер більш ніж у 50 країнах світу.

Мандруйте світом частіше та відкривайте нові країни разом з Ощадбанком та Mastercard Rewards!

 Якщо Ви ще не маєте платіжної картки Mastercard, яка бере участь у програмі Mastercard Rewards «Подарунки у твоєму стилі», – замовляйте її тут і зараз на сайті або в найближчому відділенні Ощадбанку!  

01.08.2017

інші пропозиції