Вітаємо переможця ексклюзивного промо Ощадбанку «Вирушайте на Берлінале з Mastercard»!

Berlinare_969x92.jpg

Користувач преміальної картки Mastercard Ощадбанку, житель Ужгорода Ярослав Когутяк незабаром отримає незабутні враження на міжнародному Берлінському кінофестивалі!

Переможець виграв Сертифікат на поїздку на двох осіб на Берлінський міжнародний кінофестиваль. Поїздка включає проїзд та проживання в Берліні, квитки на відвідування показу фільмів за програмою кінофестивалю та інші розважальні заходи в рамках Priceless Surprises Mastercard.

Традиційно щороку в лютому Берлін стає Меккою для кінематографістів і поціновувачів кіно. Берлінале є одним з найпрестижніших і найбільш відвідуваних кінофестивалів. 67-й Берлінський міжнародний кінофестиваль збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі.

Нагадуємо, акція проводилась з 20 жовтня по 20 грудня 2016 року для клієнтів Ощадбанку – користувачів платіжних карток Gold MasterCard, World Mastercard, Platinum Mastercard та World Elite Mastercard.

Для участі в розіграші необхідно було розраховуватись преміальною карткою Mastercard за покупки. Кожна покупка карткою – шанс виграти подорож.

Ощадбанк запрошує клієнтів частіше сплачувати картками за покупки, брати участь в акціях, вигравати та отримувати безцінні враження!

16.01.2017

інші пропозиції