Електромобіль знайшов свого власника!

12 грудня 2016 року відбувся фінальний розіграш ексклюзивної акції «Сплачуй преміальною карткою – вигравай електромобіль»

За результатами розіграшу визначено щасливчика,  який виграв головний приз – електромобіль Nissan Leaf. Переможець ексклюзивної акції – житель м. Дніпро Сосідка Олег, просто робив звичайні покупки разом із преміальною карткою Ощадбанку та став щасливим власником сучасного та екологічного транспортного засобу.

Щиро вітаємо нашого переможця, бажаємо гарного настрою і нових перемог з Ощадбанком!

Нагадуємо, для участі в Акції необхідно було відкрити преміальну картку Mastercard в Ощадбанку або використовувати діючою та розраховуватись нею за покупки в торгово-сервісній мережі. Щотижня серед покупок на 50 гривень розігрувалось по 5 сучасних гіробордів. За період проведення Акції розіграно 50 гіробордів, якими нагороджено наших переможців.

Серед учасників, які за весь період проведення акції зробили покупок преміальною карткою Mastercard від Ощадбанку на загальну суму від 10 тис. грн., розігрувався головний подарунок – сучасний електромобіль Nissan Leaf.

Проведення ексклюзивної Акції із цікавими та цінними призами було безпрецедентним для Ощадбанку та стало можливим за активної підтримки міжнародної платіжної системи Mastercard Worldwide.

На цьому наші акції не завершуються, тож якщо ви не встигли долучитись, рекомендуємо не зволікати та приймати участь.

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів постійно користуватись своїми преміальними картками та отримувати ще більше зручності від цього
будь-де: вдома, на відпочинку та у подорожах! 

15.12.2016

інші пропозиції