Безкоштовний сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» для користувачів преміальних карток Mastercard від Ощадбанку!

Нещодавно на території терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль запрацював сервіс Fast Line –прискорене проходження процедур паспортного контролю та авіаційної безпеки через спеціальні турнікети та коридори.

 FastLine

За підтримки міжнародної платіжної системи Mastercard та Ощадбанку, в період з 01 вересня та по 30 листопада 2016 року діятиме акційна пропозиція безкоштовного користування сервісом Fast Line для всіх користувачів діючих карток MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite Ощадбанку (стандартна вартість 500 грн).

Безкоштовним сервісом Fast Line можна скористатись один раз в день та необмежену кількість разів протягом дії акційної пропозиції.

Як скористатись сервісом Fast Line?

                    FastLine1.png                                                            FastLine2.png       

Мати безконтактну картку Mastercard Platinum, Debit Platinum або World Elite чи оформити її в Ощадбанку

Піднести цю картку до зчитувального пристрою на турнікеті Fast Line, кшталт турнікетів в київському метро


Більш детальну інформацію щодо розташування турнікетів Fast Line в терміналі D аеропорту «Бориспіль» та інші деталі акційної пропозиції -  за посиланням.

Сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» став гарним доповненням до переліку преміальних зручностей, якими забезпечуються клієнти з преміальними картками від  Ощадбанку. Зокрема, клієнти з картками Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку майже три роки поспіль безкоштовно відвідують бізнес-зали Mastercard Lounge аеропорту «Бориспіль» та необмежено користуються послугою Mastercard Concierge – цілодобовою інформаційною службою для вирішення повсякденних питань.

З пропозиціями преміальних карток Ощадбанку та додатковими сервісами, які вони доповнюються можна ознайомитись за посиланням.

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів постійно користуватись своїми преміальними картками та отримувати ще більше зручності від цього будь-де: вдома, на відпочинку та у подорожах!

 

08.09.2016

інші пропозиції