Вітаємо переможців акції «Вигравай поїздку на Alfa Jazz Fest 2016 разом з MasterCard Rewards та Ощадбанком» – Віктора Червачука та Володимира Тарасова!


Переможці виграли два Priceless пакети на дві особи. До пакета включено проїзд та проживання у  Львові (дві доби), екскурсія мальовничим містом «Кава тур» та VIP-картка на відвідування VI міжнародного джазового фестивалю на двох осіб.

Нагадуємо, що акція проводилась з 1 квітня по 31 травня 2016 року для клієнтів Ощадбанку – користувачів платіжних карток MasterCard World та World Elite, які є учасниками бонусної програми MasterCard Rewards.

Для участі в розіграші необхідно було обміняти накопичені в рамках бонусної програми MasterCard Rewards бали на один або більше подарунків з каталогу винагород на сайті програми, а для нових клієнтів – оформити в Ощадбанку картку MasterCard World або World Elite та оплатити нею хоча б одну покупку.

Нагадуємо, що бонусна програма MasterCard Rewards надає можливість накопичувати бали під час здійснення покупок у торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет за допомогою платіжної картки Ощадбанку MasterCard® World або World Elite, а потім обмінювати бали на різноманітні подарунки з каталогу винагород на сайті програми.

Каталог винагород для користувачів преміальних карток Ощадбанку MasterCard® World або World Elite постійно оновлюється. До запуску готуються нові акції.

Беріть участь у програмі MasterCard Rewards – відчуйте всі переваги користування преміальною карткою World MasterCard або MasterCard World Elite від Ощадбанку.

16.06.2016

інші пропозиції