Ощадбанк презентує акцію «Опинитися у світі великого кіно – безцінно!»

Кінофестиваль у Каннах на лазурному узбережжі Франції щорічно збирає всесвітньо відомих режисерів, зірок кіно та їх шанувальників. Серед цих людей можуть опинитись і клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних платіжних карток MasterCard. Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard презентують нову акцію «Опинитися у світі великого кіно – безцінно!».

У період з 1 березня по 20 квітня 2016 року користувачі карток MasterCard Gold, MasterCard Debit Gold, World MasterCard, MasterCard Platinum, MasterCard Debit Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку, оплативши будь-які покупки від 1 гривні в торгових точках або в мережі Інтернет, візьмуть участь у розіграші подорожі на двох на Каннський кінофестиваль.

Подорож включає авіапереліт, трансфер, проживання в готелі (не нижче 4 зірок), харчування, квитки на відвідування показу фільмів та розважальні заходи.

Результати розіграшу очікуйте 30 квітня. Подорож заплановано з 19 по 21 травня 2016 року.

 Обов’язковою умовою отримання призу є наявність відкритої візи шенгенської зони. Детальніше на сайті http://www.mastercard.com/ та в офіційних правилах акції.

Нагадуємо, що минулого року завдяки такій акції два клієнти Ощадбанку виграли подорож на Каннський кінофестиваль. Ощадбанк запрошує клієнтів частіше сплачувати картками за покупки, брати участь в акціях, вигравати та отримувати безцінні враження!

03.03.2016

інші пропозиції