Новини та акції

Акції

«Магія існує.

Замовляйте спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород Mastercard за 10 балі та автоматично ставайте учасниками розіграшу. 

«Ловіть свою щасливу знижку!» - розіграш iPhone 11 Pro Max 256GB  серед учасників програми винагород Mastercard 

Замовляйте у Інтернет-каталогу Програми винагород Mastercard електронні сертифікати мережі магазинів Comfy номіналом 500грн зі знижкою 30% в балах та автоматично ставайте учасником розігрішу iPhone 11 Pro Max256GB! 
Кількість акційних сертифікатів обмкежена, тож поспішайте зловити свою щасливу знижку!
 

Акція для учасників програми винагород Mastercard із розіграшем VIP-квитків на зимове шоу «Winterra.

Замовляйте спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород Mastercard за 0 балів та приймайте участь у розіграші 5 пар VIP-квитків на шоу «Winterra. Легенда казкового краю» із можливістю потрапити за лаштунки феєричного шоу! 

Новини

Шановні клієнти! 

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.
Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 18.01.2020 р.

Шановні клієнти! 

Повідомляємо про те, що з 18 січня 2020 року змінено умови та порядок погашення заборгованості за кредитними лініями, які надано за зарплатними та пенсійними рахунками. Зокрема, впроваджено мінімальний щомісячний платіж по кредиту, що становить 5% від суми використаних кредитних коштів. 

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Повідомляємо Вам про те, що враховуючи розпорядження Кабінету міністрів України від 10 січня 2019 р. № 7-р  «Про перенесення робочих днів», відповідно до якого 30 та 31 грудня 2019 року визначені вихідними днями,  білінг у грудні місяці буде проведено  25 грудня 2019 року.