Що я отримаю

 • Міжнародну платіжну картку з вільним доступом до нарахованих відсотків та депозиту в кінці строку.
 • Економія часу отримання процентів та повернення вкладу.
 • Можливість встановити кредитну лінію до 90% від суми коштів на депозиті на привабливих умовах.

Переваги цього тарифу

 • Миттєве та безкоштовне відкриття картки
 • Незалежність від часу роботи відділення для отримання відсотків вкладу
0.12 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • Visa Platinum

  Преміальна міжнародна платіжна картка, яка вигідно підкреслить статус клієнта і надасть йому ще більше привілеїв і переваг. Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом payWave, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно.


  Можливості, які відкриває ця картка:

  - Користувачі Visa Platinum отримують знижки до 20% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції тут www.visapremium.com

  - Спеціальні пропозиції від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих HotelClub и Visa Luxury Hotel Collection.

  - Покупки користувачів Visa Platinum можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і «Продовжена гарантія» (додаткові 24 місяці до гарантійного терміну товару, сплаченого карткою Visa Platinum).

  - Участь у програмі Priority Pass – найбільшій у світі незалежній  програмі доступу до лаунж-залів аеропортів.  До послуг користувачів Visa Platinum більш ніж 700 лаунж-залів аеропортів  світу.

  - Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Platinum може замовити послугу прискореного проходження процедур майже в 300 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).

  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Visa Platinum може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів компанії Visa, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  - До послуг користувачів Visa Platinum, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації від Global Customer Assistance Services.


  Для телефонних звернень у межах України і з-за кордону в Контакт-центрі Ощадбанку для користувачів Visa Platinum цілодобово працює окрема лінія зв'язку з операторами.

  Visa Platinum

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції