Що я отримаю

 • Міжнародну платіжну картку з вільним доступом до нарахованих відсотків та депозиту в кінці строку.
 • Економія часу отримання процентів та повернення вкладу.
 • Можливість встановити кредитну лінію до 90% від суми коштів на депозиті на привабливих умовах.

Переваги цього тарифу

 • Миттєве та безкоштовне відкриття картки
 • Незалежність від часу роботи відділення для отримання відсотків вкладу
0.12 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Gold

  Міжнародна платіжна картка, яка є однією з найпопулярніших преміальних карток.


  Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.


  Можливості, які відкриває ця картка:
  - Користувачі карток MasterCard Gold/ MasterCard Debit Gold отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Завантажити каталог привілеїв
  - За кордоном на користувачів MasterCard Gold/ MasterCard Debit Gold чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки.
  - Користувач картки може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.
  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач MasterCard Gold/MasterCard Debit Gold може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.
  - Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «MasterCard Консьерж» – небанківської інформаційної служби від MasterCard, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. 

  MasterCard Gold
 • Visa Gold

  Преміальна міжнародна платіжна картка для нових можливостей і вражень.


  Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом payWave, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно.


  Можливості, які відкриває ця картка:

  - Користувачі карток Visa Gold від Ощадбанку отримують знижки до 15% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції тут www.visapremium.com.

  - За ексклюзивними умовами програми для подорожуючих з карткою Visa на HotelClub.com клієнти  відпочивають у кращих готелях світу за спеціальними цінами.

  - У разі втрати картки Visa Gold за кордоном глобальна служба підтримка клієнтів компанії Visa забезпечить терміновий випуск картки або видачу готівки.

  - До послуг користувачів Visa Gold, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації фахівців підтримки від Global Customer Assistance Services.

  Visa Gold
 • MasterCard World

  Нова платіжна картка преміальної лінійки MasterCard, що поєднує всі нововведення сучасних банківських технологій. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою у магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

  Можливості, які відкриває ця картка:

  -          Користувачі World MasterCard користуються перевагами участі в бонусній програмі MasterCard Rewards (MRS), яка надає можливість накопичувати бали, розраховуючись карткою та обмінювати їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу та в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  -          Користувачі World MasterCard отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях.Завантажити каталог привілеїв

  -          За кордоном на користувачів World MasterCard чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці.

  -          Користувач World MasterCard може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.

  Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World MasterCard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  MasterCard World

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції