Що я отримаю

 • Міжнародну платіжну картку з вільним доступом до нарахованих відсотків та депозиту в кінці строку.
 • Економія часу отримання процентів та повернення вкладу.
 • Можливість встановити кредитну лінію до 90% від суми коштів на депозиті на привабливих умовах.

Переваги цього тарифу

 • Миттєве та безкоштовне відкриття картки
 • Незалежність від часу роботи відділення для отримання відсотків вкладу
0.11 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Electronic

  Загальнодоступна дебетна платіжна картка міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide, яка є однією з найбільш розповсюджених у світі. За допомогою цієї картки користувач може отримати готівку в банкоматах або оплатити товари та послуги в торговельно-сервісній мережі по всьому світу, де розміщено логотип MasterCard. Також можлива видача неперсоніфікованої картки MasterCard Electronic, що надає можливість заощадити час та уникнути відвідування установи банку.

  MasterCard Electronic
 • Maestro
  Maestro
 • Visa Electron

  Одна з найпопулярніших у світі карток початкового рівня, що поєднує всі базові переваги платіжних карток міжнародних платіжних систем за найдемократичнішою ціною, загальнодоступна дебетна картка для всіх клієнтів незалежно від рівня їх доходів. За допомогою цієї картки можна отримувати готівку в банкоматах або оплачувати товари та послуги в торговельно-сервісних мережах по всьому світу в місцях, де розміщено логотип VISA. Також можлива видача неперсоніфікованої картки Visa Electron Instant, що надасть можливість заощадити час та уникнути відвідування установи банку.

  Visa Electron

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотнього дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції