Що я отримаю

 • Міжнародну платіжну картку з вільним доступом коштів та інструмент управління своїми фінансами. 

Переваги цього тарифу

 • Особиста картка надасть можливість вберегти гроші від втрати та крадіжки, а також точно проконтролювати, коли й скільки було витрачено
 • Оплата товарів та послуг в будь-яких торговельних мережах без комісій
 • Можливість розрахунків у мережі Інтернет, одержання знижок і додаткових послуг
0.11 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Platinum

  Преміальна платіжна картка, яка поєднує ряд унікальних переваг і пропозицій, доступних як в Україні, так і за кордоном. Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.


  Можливості, які відкриває ця картка:

  - Користувачі MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum отримують до 30% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях.

  - За кордоном на користувачів MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці. За програмою CHIC Outlet Shopping у бутиках Європи надаються 15% знижки.

  - Користувач MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.

  - Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «MasterCard Консьерж» – небанківської інформаційної служби від міжнародної платіжної системи MasterCard, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.

  - До пакета послуг MasterCard Platinum/MasterCard Debit Platinum входить безкоштовне підключення до програми Lounge Key, яка надасть доступ у більш ніж 550 бізнес-залів аеропортів світу – достатньо лише пред’явити картку при вході до бізнес-зали.

  - Користувач картки MasterCard Platinum має можливість безкоштовно відвідати бізнес-зали MasterCard Lounge для міжнародних та внутрішніх рейсів, що розташовані в терміналі D міжнародного аеропорту "Бориспіль", і провести з комфортом час в очікуванні рейсу.

  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, її користувач може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.


  Для телефонних звернень у Контакт-центрі Ощадбанку для користувачів карток MasterCard Platinum/ MasterCard Debit Platinum цілодобово працює окрема лінія зв'язку з операторами.

 • Visa Platinum

  Преміальна міжнародна платіжна картка, яка вигідно підкреслить статус клієнта і надасть йому ще більше привілеїв і переваг. Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом payWave, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно.


  Можливості, які відкриває ця картка:

  - Користувачі Visa Platinum отримують знижки до 20% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції тут www.visapremium.com

  - Спеціальні пропозиції від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих HotelClub и Visa Luxury Hotel Collection.

  - Покупки користувачів Visa Platinum можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і «Продовжена гарантія» (додаткові 24 місяці до гарантійного терміну товару, сплаченого карткою Visa Platinum).

  - Участь у програмі Priority Pass – найбільшій у світі незалежній  програмі доступу до лаунж-залів аеропортів.  До послуг користувачів Visa Platinum більш ніж 700 лаунж-залів аеропортів  світу.

  - Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Platinum може замовити послугу прискореного проходження процедур майже в 300 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).

  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Visa Platinum може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів компанії Visa, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  - До послуг користувачів Visa Platinum, які перебувають за кордоном, цілодобова підтримка клієнтів, юридичні та медичні консультації від Global Customer Assistance Services.


  Для телефонних звернень у межах України і з-за кордону в Контакт-центрі Ощадбанку для користувачів Visa Platinum цілодобово працює окрема лінія зв'язку з операторами.

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

Замовлення зворотного дзвінка

Тематика звернення