тарифний пакет
«Арсенал»

Військовим пенсіонерам

Арсенал

Що я отримаю

 • Відкриваючи пенсійну картку в Ощадбанку, Ви отримуєте гарантію своєчасного та безкоштовного зарахування пенсії на рахунок, а також можливість користування кредитами, депозитами та іншими продуктами Ощадбанку, що розроблені спеціально для військових пенсіонерів.

Переваги цього тарифу

 • своєчасне безкоштовне зарахування пенсії на рахунок
 • безкоштовне оформлення міжнародної платіжної картки Debit MasterCard
 • безкоштовне оформлення першої додаткової картки (на Ваше ім’я або на ім’я довіреної особи)
 • безкоштовне отримання пенсії в будь-якому банкоматі на території України
 • спеціальна пропозиція для пенсіонерів – депозит «Мій пенсійний депозит»
 • розрахунки за покупки та послуги в торговельній мережі (супермаркетах, аптеках тощо) без комісії
 • можливість встановлення кредитної лінії на вигідних умовах
0.12 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Debit Gold Arsenal

  Міжнародна платіжна картка, яка є однією з найпопулярніших преміальних карток.


  Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.


  Можливості, які відкриває ця картка:
  - Користувачі карток MasterCard Gold/ MasterCard Debit Gold отримують до 20% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях.Завантажити каталог привілеїв
  - За кордоном на користувачів MasterCard Gold/ MasterCard Debit Gold чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки. За програмою CHIC Outlet Shopping у бутиках Європи надаються 15% знижки.
  - Користувач картки може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.
  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач MasterCard Gold/MasterCard Debit Gold може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.
  - Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «MasterCard Консьерж» – небанківської інформаційної служби від MasterCard, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. 

  MasterCard Debit Gold Arsenal

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску  платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), пред’явити пенсійне посвідчення або довідку про призначення пенсії, та оформити необхідний пакет документів

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції