Що я отримаю

 • Міжнародну платіжну картку з вільним доступом до нарахованих відсотків та депозиту в кінці строку.
 • Економія часу отримання процентів та повернення вкладу.
 • Можливість встановити кредитну лінію до 90% від суми коштів на депозиті на привабливих умовах.

Переваги цього тарифу

 • Миттєве та безкоштовне відкриття картки
 • Незалежність від часу роботи відділення для отримання відсотків вкладу
0.12 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • МаsterCard World Elite

  Престижна картка для найвимогливіших клієнтів, яка забезпечує пільги від Ощадбанку, платіжної системи та компаній-партнерів, надаючи її користувачу широкий перелік додаткових опцій.


  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.


  Можливості, які відкриває ця картка:

  - Користувачі MasterCard World Elite беруть участь у бонусній програмі MasterCard Rewards (MRS) – накопичують бали, розраховуючись карткою, та обмінюють їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу, і навіть оплату в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  - Для користувачів MasterCard World Elite діють знижки до 30% на покупки в магазинах, готелях, ресторанах та інших партнерах програми MasterCard БЕЗЦІННІ привілеї по Україні та за кордоном, а також спеціальні акції.Завантажити каталог привілеїв

  - За кордоном на користувачів MasterCard Gold чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці. За програмою CHIC Outlet Shopping у бутиках Європи надаються 15% знижки.

  - Користувач MasterCard World Elite може отримати статус члена клубів HERTZ, Sixt (прокат авто), користуватись знижками та бонусами від провідних міжнародних компаній.

  - До пакета послуг MasterCard World Elite входить безкоштовне підключення до програми Lounge Key, яка надає доступ у більш ніж 550 бізнес-залів аеропортів світу – достатньо лише пред’явити картку при вході до бізнес-зали.

  - Користувач MasterCard Elite може безкоштовно відвідати бізнес-зали MasterCard Lounge для міжнародних та внутрішніх рейсів, що розташовані в терміналі D міжнародного аеропорту "Бориспіль", і провести з комфортом час в очікуванні рейсу. Вхід з дитиною віком від 4-х до 16-ти років також буде безкоштовним.

  - Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «MasterCard Консьерж» – небанківської інформаційної служби від міжнародної платіжної системи MasterCard, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.

  - Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач MasterCard World Elite може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  - Ощадбанк пропонує користувачам MasterCard World Elite індивідуальні тарифи на супутні банківські продукти, персонального менеджера та окрему цілодобову лінію зв'язку з операторами Контакт-центру.

  МаsterCard World Elite

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції