тарифний пакет
«Соціальна картка»

Для отримання різних видів соціальної допомоги та виплат (на народження дитини, допомогу центру зайнятості та ін.)

Соціальна картка

Що я отримаю

 • Відкриваючи соціальну картку в Ощадбанку, Ви отримуєте гарантію своєчасного та безкоштовного зарахування соціальної допомоги на рахунок.

Переваги цього тарифу

 • Безкоштовне оформлення міжнародної платіжної картки MasterCard Debit Standard /Visa Classic
 • Своєчасне безкоштовне зарахування соціальної допомоги на рахунок
 • Здійснення безготівкових розрахунків за покупки та послуги в торговельно-сервісній мережі (супермаркетах, аптеках тощо) без комісії
0.12 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки MasterCard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  MasterCard Debit Standard
 • Visa Classic

  Найпопулярніша та найпоширеніша у світі платіжна карта, що гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів та послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах та при оплаті товарів та послуг поштою. За допомогою цієї картки можливо отримувати готівку в банкоматах та пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

  Visa Classic

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску  платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), документ, що підтверджує отримання соціальної допомоги, а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотного дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Введіть E-mail E-mail
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції