Інформація

Ощадбанк продовжує компенсаційні виплати

З 1 червня п.р. в Ощадбанку тривають компенсаційні виплати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича.

Станом на 15 серпня п.р. понад 2,4 млн. вкладників вже отримали компенсаційні виплати на загальну суму 2 млрд. 280 млн. грн. Для того, щоб отримати компенсацію, вкладнику необхідно пройти процедуру актуалізації своїх даних, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня п.р. На сьогодні вже 3,87 млн. вкладників отримали дату та час проведення актуалізації своїх даних, з них понад 3,49 млн. вже її здійснили.

Ощадбанк також виплачує компенсацію у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500 грн. спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005-2009 років, а також померлих у 2012 році, або іншим особам, які взяли на себе організацію похорон. Компенсацію вже одержали понад 496 тис. спадкоємців померлих вкладників на загальну суму понад 241 млн. грн.

За чотири з половиною місяці роботи спеціалістами гарячої телефонної лінії підтримки вкладників Сбербанку СРСР оброблено понад 5,2 млн. дзвінків. Тільки для обслуговування вкладників Сбербанку колишнього СРСР у Контакт-центрі Ощадбанку працює понад 500 осіб. Обслуговують вкладників усі установи банку, де зберігаються компенсаційні рахунки, а це близько 6 тисяч установ.

Компенсаційні виплати проходять за графіком і триватимуть до 25 грудня поточного року. Отже, Ощадбанк продовжує актуалізацію вкладників, дані про яких внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012 р. та які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника), з подальшою виплатою компенсації.

З першого вересня п.р. в Ощадбанку розпочнеться реєстрація тих вкладників, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізація тих вкладників, дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. Найближчими днями Ощадбанк повідомить про механізми проведення реєстрації та актуалізації саме для цих категорій вкладників. Після проходження реєстрації та актуалізації вкладники отримають Національну картку, на яку в разі прийняття відповідних рішень Кабінету Міністрів України в майбутньому буде зараховано компенсацію.

Виплати здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 346 “Про виплату в 2012 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР”.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800. Основні показники банку станом на 01.08.2012 р.: власний капітал – 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,7 млрд. грн.; фінансовий результат – 262,7 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

інші пропозиції