Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР

Форма для отримання інформації щодо реєстрації даних (Інструкція)

Форма для отримання інформації щодо актуалізації даних (Інструкція)

Інcтрукція щодо відправлення SMS-повідомлення

Форма перевірки Запрошення на отримання Національної картки (Інструкція)

Знижки за Національною карткою
Номери телефонів „гарячої лінії”: (044) 364-21-21 (за тарифами Укртелекому) або 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні). Лінія працює з 9.00 до 18.00 в робочі дні.Що потрібно знати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР,

щоб пройти реєстрацію та актуалізацію в Ощадбанку


З першого вересня 2012 року Ощадбанк розпочав реєстрацію вкладників, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію вкладників, дані про яких було внесено до цього реєстру та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. У 2013 році реєстрація та актуалізація цих категорій вкладників продовжується. Отримати компенсацію вони зможуть у разі прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Щоб здійснити реєстрацію, вкладникам потрібно:

Перший етап - отримати час та дату реєстрації своїх даних. Це можливо здійснити такими шляхами:

- зателефонувати на «гарячу телефонну лінію» за номером 0 800 212 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044) 364 21 21 (за тарифами Укртелекому) та дочекатися з`єднання з оператором. Лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні.

- заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР» на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.

Другий етапвідвідати установу банку з метою реєстрації у призначений день і час. При собі необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина України або документ, що його замінює, чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон та копії відповідних сторінок паспорта;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її копію;

- ощадну(і) книжку(и) за компенсаційним(и) рахунком(ками), а за їх відсутності – ощадну(і) книжку(и) за вкладами Сбербанку колишнього СРСР.

Після реєстрації вкладника буде запрошено до установи Ощадбанку для отримання Національної картки, на яку в разі прийняття відповідних рішень Кабінету Міністрів України в майбутньому буде зараховано компенсацію.

***

Щоб здійснити актуалізацію, вкладникам потрібно:

Перший етапотримати час та дату актуалізації своїх даних. Це можливо здійснити такими шляхами:

- зателефонувати на «гарячу телефонну лінію» за номером 0 800 212 000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) або (044) 364 21 21 (за тарифами Укртелекому) та дочекатися з`єднання з оператором. Лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні;

- заповнити спеціальну форму в розділі «Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР» на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com;

- відправити SMS-повідомлення на номер 8052 (безкоштовнодля абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:), де вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження у такому форматі:

                               

Хочемо звернути особливу увагу на те, що зміст повідомлення на номер 8052 передбачає тільки один набір символів. Отже, обробляти будь-які інші повідомлення, написані у вільному стилі, немає технічної можливості.

Другий етапвідвідати установу банку з метою актуалізації даних у призначений день і час. При собі необхідно мати такі документи:

- паспорт громадянина України або документ, що його замінює, чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон та копії відповідних сторінок паспорта;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її копію;

- ощадну(і) книжку(и) за компенсаційним(и) рахунком(ками).

Після актуалізації даних вкладника буде запрошено до установи Ощадбанку для отримання Національної картки, на яку в разі прийняття відповідних рішень Кабінету Міністрів України в майбутньому буде зараховано компенсацію.


інші пропозиції