Інформація для власників платіжних карток

Шановні клієнти!

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» (далі – АТ «Ощадбанк») повідомляє про тимчасове припинення діяльності установ АТ «Ощадбанк» усіх рівнів на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Звертаємо Вашу увагу на те, що незалежно від факту припинення діяльності установ АТ «Ощадбанк» на території АР Крим та м. Севастополя зобов’язання за укладеними кредитними договорами не припиняються та підлягають виконанню.

АТ «Ощадбанк» як Сторона за кредитним договором вчасно виконав свої зобов’язання відповідно до його умов.

У зв’язку з цим клієнти мають виконувати свої зобов’язання за кредитними договорами, в тому числі в частині вчасного повернення кредитів, сплати процентів за користування ними та комісійних винагород.


Власники поточних рахунків з використанням БПК, по рахунках яких існує заборгованість за кредитними лініями (в т.ч. за нарахованими процентами та комісіями), можуть здійснити погашення заборгованості одним із наступних способів:

1. Шляхом внесення готівкових грошових коштів y касу будь-якої установи АТ «Ощадбанк», розташованої на території України поза адміністративними межами АР Крим та м. Севастополя.

Витрати, пов’язані з переказом грошових коштів, визначаються відповідно до тарифів банків, через які вони здійснюються.

2. Шляхом поповнення картки з використанням платіжного терміналу в будь-якій установі АТ «Ощадбанк», розташованій на території України поза адміністративними межами АР Крим та м. Севастополя.

3. Шляхом поповнення картки через інформаційно-платіжний термінал самообслуговування АТ «Ощадбанк» на території України поза адміністративними межами АР Крим та м. Севастополя.

4. Шляхом здійснення переказу з іншої картки за допомогою послуги VISA Money Transfer або MasterCard Money Send (у т.ч. із-за меж України та з території АР Крим та м. Севастополя).

Витрати, пов’язані з переказом грошових коштів, визначаються відповідно до тарифів АТ «Ощадбанк».


Інформацію про установи АТ «Ощадбанк» усіх рівнів на території України можна дізнатись за посиланням або в Контакт-центрі за тел: +380 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

інші пропозиції