#Ощадбанк vs РФ. Серія 2

Матеріали експертів банку в змі
Блог А.Г. Пишного
Сайт: Українська правда
Чи зможе отримати український бізнес справедливу компенсацію від Росії за втрачені активи, розміщені в Криму? Переконаний, що так.

Чи буде цей шлях простим? Переконаний, що буде дуже й дуже складним.

Відтак ми будемо захищати позиції Ощадбанку у міжнародному арбітражному трибунал із усієї сили. І цей процес вже запущено – 8 липня надіслано офіційну претензію Путіну і Медведєву.

Ми очікуємо, що РФ буде воювати з кожним, хто зайде в судові інстанції за отриманням справедливої компенсації за збитки через окупацію Криму. Але це наш фронт, наш обов'язок перед країною і людьми.

Ми довго готувалися до цього інвестиційного спору з РФ. У першу чергу, розуміючи його складність. Так само усвідомлюючи безпрецедентність і унікальність.

Росія в односторонньому порядку окупувала територію Криму і силою встановила свій контроль, що не відповідає жодним як моральним, так і міжнародним нормам.

Тож довелося добре попрацювати з кращими вітчизняними й закордонними юристами, щоб напрацювати переможну стратегію.

Представляти інтереси Ощадбанку в цьому інвестиційному спорі так само будуть найкращі.

Правління банку визначилося. Це буде команда юридичних радників з величезним досвідом інвестиційних арбітражних спорів, в якій на сьогодні є також ключові учасники команди, що отримала перемогу для акціонерів ЮКОСа над Російською Федерацією. Це світовий лідер міжнародного арбітражу компанія Квінн Емануель (Quinn Emanuel).

На сьогодні це найбільш успішна і найбільш досвідчена у світі команда юристів з розв'язання міжнародних спорів.

Майже 90% процесів, в яких вони брали участь, вирішилися на користь їхніх клієнтів. За два останні роки вони виграли для своїх клієнтів 28 млрд. доларів на підставі прийнятих рішень та, як результат, стягнутих коштів.

На перемовинах з ними я зрозумів, що їх мотивація виграти цю справу надвисока.

Практично нам лишилось поставити тільки підписи під контрактом.

Про час і місце його підписання – згодом.

Знаю, що досвід Ощадбанку стане прецедентом для інших українських та іноземних компаній, які втратили свій бізнес в Криму.

Це тільки початок великого шляху.

Компанія Квінн Емануель (Quinn Emanuel) зібрала найсильніших юристів для відстоювання інтересів Державного ощадного банку.

Ось склад цієї зіркової команди:

Джон В. Квінн – партнер-засновник фірми. Провідні видання світу його називають "юридичним титаном" та "визнаним генієм судових спорів".

Ключову роль у команді відведено Алексу Гербі – провідному юристу у вирішенні спорів, який спеціалізується на Росії та країнах СНД.

Стівен Йагуш має значний досвід роботи як адвокат та арбітр у спорах, пов'язаних із Росією та країнами СНД. Нещодавно отримав нагороду "Кращий юрист з міжнародного арбітражу у Великій Британії".

Філіп Пінсоль очолює офіс Квінн Емануель у Парижі. Ключовий стратегічний архітектор команди перемоги у справі "ЮКОС проти Росії". У жовтні 2014 року пан Пінсоль отримав нагороду "Арбітражний консультант року у Франції", а у грудні 2014 року став юристом року у Франції в галузі вирішення енергетичних спорів.

На рівні партнера команду представлятиме доктор Ентоні Сінклер, провідний спеціаліст у сфері арбітражу за інвестиційними угодами. Він виступав радником у десятках подібних спорів. Співавтор провідних публікацій на цю тему. Його роботи в галузі міжнародного інвестиційного права широко відомі у світі.

Далі буде. Деталі в офіційному релізі банку.

http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4334056/

http://www.depo.ua/ukr/money/sformovano-tribunal-u-spravi-oshchadbank-proti-rosiyi-za-11052016172000

http://ua.112.ua/ekonomika/sformovano-arbitrazhnyi-trybunal-u-rozhliadi-mizh-oshchadbankom-i-rf-za-aktyvamy-v-krymu-310731.html

http://forbes.net.ua/ua/news/1416071-sformovano-arbitrazhnij-tribunal-u-spravi-oshchadbanku-proti-rf

http://www.unn.com.ua/uk/news/1570121-u-spravi-oschadbanku-proti-rf-schodo-krimu-sformovano-arbitrazhniy-tribunal

http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/2015214-osadbank-povidomiv-pro-formuvanna-tribunalu-u-jogo-spravi-proti-rf.html

http://ua-banker.com.ua/news/incidents/25617/

http://biz.censor.net.ua/news/3829/v_dele_34oschadbanka34_protiv_rossii_opredelilsya_sostav_arbitrov

http://tyzhden.ua/News/164854

 

інші статті

Мислити ясно

Колонка Андрія Пишного
Сайт: Новое время
Найбільш оптимістичний сценарій для нас у 2019 році – встояти на ногах і продовжити виконувати своє домашнє завдання, яке замість нас ніхто не зробить Свого часу Нікола Тесла, даючи оцін

Голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний: Ми будемо вишукувати майно РФ по всь...

Інтерв’ю А.Г.Пишного
Сайт: УНІАН
Росія має заплатити за крадіжку українських активів в анексованому Криму. Міжнародний арбітраж в Парижі ухвалив рішення про стягнення з РФ 1,3 мільярда доларів на користь державного «Ощадбанку». Пр

Андрей Пышный: «Балансы госбанков нужно очищать от токсичных активов, а не декор...

Інтерв’ю А.Г.Пишного
Сайт: Financial Club
Ощадбанку разрешили взыскать с России $1,3 млрд в счет погашения убытков из-за аннексии Крыма. О том, как госбанк собирается это делать и решать свои проблемы, глава правления Андрей Пышный расск

інші пропозиції