Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримують ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – це унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

Одна з особливих пропозицій для держателів преміальних платіжних карток MasterCard, емітованих Ощадбанком, - це додаткові 5% знижки при розрахунку за товари чи послуги в торговельно-розважальних центрах, які є учасниками акції ”Сosmopolitan Shopping Night”. Це незвичайний проект, який відбуватиметься у містах України вночі. Під час ”Сosmopolitan Shopping Night” магазини, розташовані у ТРЦ – учасниках акції, порадують клієнтів подарунками та надаватимуть знижки до 70% на нові колекції.

Учасники акції «Сosmopolitan Shopping Night» будуть:

ТРЦ «King Cross Leopolis» – м. Львів, вул. Стрийська, 30 (ніч із 29 на 30 березня);

ТРЦ «Skymall» – м. Київ , проспект Генерала Ватутіна, 2-Т (ніч із 12 на 13 квітня).

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

- пивного кафе Beck’s Beerloft у ТЦ „Променада Парк” – ідеального місце відпочинку за бокалом чудового пива. Адреса закладу: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 4;

- ресторану Bigoli – ресторану домашньої кухні, особливостями якого є найсвіжіша паста, яку готують безпосередньо на місці, та Моцарелла-бар. Адреса закладу: м. Київ, Кловський узвіз, 7-А;

- пролетарської пивної „У СТАНКА”. Стиль цього закладу можна охарактеризувати так: „Майбутнє громадського харчування в умовах всесвітньої перемоги соціалізму”. Адреса закладу: м. Київ, вул. Жилянська, 101.

Знижки від цих партнерів акції становлять:

- для держателів карток MasterCard Gold – 10%;

- для держателів карток MasterCard Platinum – 15%.

Новим учасником програмиMasterCard SELECTIVEстав ресторан Piccolino – затишний ресторан домашньої італійської кухні в центрі Києва, що пропонує широкий вибір італійських делікатесів та вина. Адреса закладу: м. Київ, вул. Гончара, 67.

Знижки, що надаєPiccolino, становлять:

- для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum – 20%.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється у безмежний світ переваг і привілеїв.

Більше інформації щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

21.03.2013

інші пропозиції