20 клієнтів Ощадбанку стали переможцями акції «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту»

Завершилася спільна акція компанії MasterCard та Ощадбанку «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту».

Акція «MasterCard – твоя перепустка у світ комфорту» тривала з 20 грудня 2012 року по 20 лютого 2013 року. За її умовами клієнти Ощадбанку – держателі преміальних платіжних карток MasterCard Gold, MasterCard Platinum або MasterCard Signia, які зробили три та більше операцій з оплати покупок за кордоном, автоматично взяли участь у розіграші призів. За його підсумками було визначено 20 переможців, які незабаром отримають іменні запрошення до бізнес-зали міжнародного аеропорту «Бориспіль». Вітаємо клієнтів банку – держателів преміальних платіжних карток MasterCard з перемогою!

Ощадбанк та MasterCard постійно проводять спільні акції, учасники яких мають можливість скористатися унікальними пропозиціями.

Зокрема, 12 березня 2013 року розпочалася акція «Тріумф фантазій разом із MasterCard та Ощадбанком». Усі клієнти, які до 12 червня 2013 року відкриють в Ощадбанку преміальну картку MasterCard Gold, MasterCard Platinum або MasterCard World Signia та оплатять нею хоча б одну покупку на суму від 100 гривень, візьмуть участь у розіграші квитків на шоу ALEGRIA від всесвітньо відомого цирку Cirque du Soleil.

18 березня 2013 року в Ощадбанку також стартувала акція «MasterCard. Сезони вдалих покупок. Весна». Клієнти банку, які з 18 березня по 31 травня 2013 року скористаються картками MasterCard або Maestro для оплати товарів чи послуг у мережі партнерів, автоматично візьмуть участь у розіграші тридцяти сертифікатів на суму 500 гривень. Крім цього, всі клієнти банку – держателі карток платіжної системи MasterCard отримають знижки в розмірі 5% від мережі «Люксоптика», 10% від магазинів SEALINE та 15% на аксесуари від мережі «Фокстрот».

Акційна програма «Відкриваймо Україну разом з MasterCard!» безперечно зацікавитьлюбителів подорожувати. Клієнти Ощадбанку, які розрахуються карткою міжнародної платіжної системи MasterCard за будь-які покупки на суму від 50 гривень і більше, братимуть участь у розіграші тридцяти захоплюючих подорожей містами України. Акція триватиме до 31 жовтня 2013 року.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам комфортних розрахунків та удачі в наступних акціях!

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

20.03.2013

інші пропозиції